Zaloguj się, aby obserwować  
bartusx5

trzecia sekcja do tura

Polecane posty

bartusx5    17

mam zetora 5320 z turem oryginalnym od masey-fergusona przerobionego ;)mam go juz 3 lata i ma on 2 sekcje lecz chcialbym dorobic 3 sekcje do chwytaka do balotow sianokiszonki i mam pytanie jaka moze byc cena dorobienia tej 3 sekcji do tego tura???i najlepiej bylo by zalozyc wraz z 3 sekcja joystik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3
Napisano (edytowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguar235    5

skoro ma już 2 sekcje to żadne siłowniki mu niepotrzebne tylko rozdzielacz i przewody pociągnąć do 3 sekcji czyli chwytaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3
Napisano (edytowany)

do krokodyla siłownik będzie potrzebny, jeszcze rurki hydrauliczne, można kupić z metra w sklepach z hydrauliką cena różna ale zaczyna sie od 10 zł\m do 25\m, szybkozłącza, ok 60 zł za 2 komplety i węże ok 70 zł

Edytowano przez prometeusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguar235    5

pod warunkiem że sam sobie go zrobi, bo jak kupi gotowego to już nie ma takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Na joysticku chyba najlepiej wyjdziesz,nie musisz kupywać przewodów(zależy gdzie masz przewody od drugiej sekcji), łatwiejsza i wygodniejsza obsługa, i jak masz przeciągnąć przewody, nowy rozdzielacz (dołożyć sekcję do rozdzielacza to jeszcze pół biedy) lecz jak masz drugi kupić to trochę się uzbiera tego wszystkiego <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguar235    5

no jak ma swoje widły to pewnie że się nie opłaca, ja nawet jak bym nie miał wideł to bym sam sobie zrobił krokodyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

@bartusx5 tam masz kompletny zestaw do zrobienia z dwóch trzy sekcje, joystick byś miał do sterowania wszystkimi trzema sekcjami tura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTjarek    1

Mam pytanie dotyczące się rozdzielacza. Mając pompę hydrauliczną o wydajności 45l to jaki zastosować rozdzielacz 40l czy 60l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Mam pytanie dotyczące się rozdzielacza. Mając pompę hydrauliczną o wydajności 45l to jaki zastosować rozdzielacz 40l czy 60l.

Wydajność pompy jest podana przy obrotach znamionowych, a przepływ jest niezależny, więc jeśli nie będziesz pracował na pełnych obrotach możesz wybrać o przepływie 40L/min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227
Napisano (edytowany)

Wiem że stary temat. 

Ale dopytam 

Mam tura dwie sekcje i czy wystarczy podłączyć stary rozdzielacz dwusekcyjny  pod elekrozawór i jostk i czy trzeba też zmieniać rozdzielacz na 3 sekcje 

 

 

 

 

Edytowano przez andrzej612b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Co Ty chcesz robić? Coś ruszyć tym joystickiem elektrycznym? Raczej 3 sekcje. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofix224    26
andrzej612b    227

Dzięki 

Już łapię o co chodzi ale znowu pojawiają się problemy bo linki mają inne końcówki a i mocowanie przy mojej ramce też jakieś inne bo to starszy szwedzki Quick i nawet nie da się tego przespawać pod wymiar tych chwytaków z olx bo te mają za krótkie ramki . 

A może dokupić ten stawiacz bel.?

Jak to się sprawdza? 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj