News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-zetor-5211-CID757-ID8lSvf.html#617b90d20c ten zetor był raczej z turem bo ma kolanko od powrotu oleju  w korku od skrzyni biegów  mam takie samo  przy turze nd5 a tu na 5 zdjęciu jest takie samo http://olx.pl/oferta/zetor-5211-z-turem-sprzedam-lub-zamienie-CID757-ID7WYn7.html#e2c550372b

ZETOR TEAM

janusz20    106

http://olx.pl/oferta/wozekwidlowy-gpw-2010-97-rok-CID5-ID5yE4B.html#89205ac2b1 

co myslicie o takim wózku do gospodarstwa.. posiada ktoś? jakieś opinie? perkins w gazie to dobry pomysł?

Ten handlarz zawsze meczy jakieś trupy. Jak masz niedaleko do Grójca to tam niedaleko w Wodzicznej handluje wózkami  niejaki  Jarosław Gałecki, gość ma chyba ze 200 wózków na placu na pewno coś wybierzesz.

black_shadow    48

a sprzedający to filantrop i odda go "prawie" za darmo ...  :P  :D

Edytowano przez black_shadow

mariusz3v    4

misieq    0

Było za szybko, zbyt ostry zakręt wyżej niż pole i zapięty Horch Joker 5ct, którego ten handlarz w komplecie nie kupił. A stoi jeszcze u mnie w Belgii:) 

Za ile mu go sprzedałeś?

Sprzedany to on nie jest jeszcze, handlarz zrobił zdjęcia na placu i jeśli będzie ktoś chętny to będzie próbował go kupić. Chyba, że koledzy go uprzedzicie i kupicie prosto z Belgii, bo ma 350 godzin i może pójść za 38000euro.

Horsch też podobnie wygląda?

W porównaniu do traktora ma niewielkie uszkodzenia praktycznie można jechać w pole i pracować w tym stanie w jakim jest.

Edytowano przez misieq

Witek2010    33

Orientuje się ktoś jak ta kosiarka się sprawuje lub posiada taką kosiarkę ? 

http://olx.pl/oferta/kosiarka-bijakowa-szerokosc-robocza-220cm-CID757-ID3R9tP.html#11e79cc7bc

Myślę, że na około 20 ha rocznie małych traw lub pastwisk powinna dać radę ? 

Używane zachodnie rzadko zdarzają się w cenach poniżej 8 tys a tutaj nowa to może mniej było by leżenia pod nią jak pod przechodzoną ...

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

• Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

• Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 

• Przez wladek99
      Witam wszystkich, dawno tu nie zaglądałem więc przepraszam jeśli w złej kategorii itd. Mój problem polega na tym, że moja 40-tka ciężko pali. Aku naładowane kręci kręci nie da rady się przełamać rozładowując przy tym aku. Po ponownym lądowaniu wkoncu zapali i już będzie palić za każdym razem. Postoi noc i znów to samo. Jaki może być problem ? Pompa , wtryski ? Dodam że filtry zmienione. Może ktoś pomoże. Z góry dziękuję
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj