Polecane posty

FINN    1478

@cheesburger: jeszcze parę ładnych sztuk tego użytkownika...

 

http://olx.pl/oferta/zetor-8045-tur-trima-CID757-ID85sIj.html#bef7bc65e3

http://olx.pl/oferta/ursus-385-4-wd-de-luxe-CID757-ID8nhhD.html#bef7bc65e3

http://olx.pl/oferta/zetor-crystal-8045-turbo-CID757-ID83fwb.html#bef7bc65e3

http://olx.pl/oferta/ursus-914-turbo-de-luxe-CID757-ID67dl5.html#6df5a95732

 

masz tutaj oryginały w dobrej cenie, a nie szukasz w trupach z odzysku w hrendalnych cenach... jedz wybież i kup i bedziesz zadowolony... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

 http://olx.pl/oferta/ursus-c-385a-4w-drive-finn-CID757-ID8htCJ.html#122d9673ec

 

masz.. i nie marudź... ;)

gdzieś kilka stron w stecz czytałem ,że masz przeznaczone ok 25tyś... dzwoń , nawet bez oglądania niech tobie przywożą... bo długo nie postoi.... a jestem pewien, że wsiądziesz i bedziesz robił , bez żadznych wkładów po zakupie... ;)  sam mam Finnkę ze Skandynawii i wiem ,co te ciągniki sobą reprezentują no i jakość nie porównywalna z krajowymi... ;) na blachy nie patrz... bedziesz miał czas to sobie go ogarniesz i  bedziesz jeździł i się smiał... ;)

 

 

Finn ma racje mam ursusa ze Szwecji silnik zts, wzmacniany podnośnik, dodatkowy rozdzielacz itp. - zajefajny, a sąsiad krajowego - bez porównania i non stop narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

wiem że te przekładnie w tych siewnikach nie zawsze działają poprawnie a szczególnie na górzystych polach pod górę jest ok ale z góry mniej sieją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

ok a coś więcej o samym siewniku jak się sprawują itp.

Czy może szukać czegoś innego w podobnej cenie ewentualnie jakie polecacie?

Edytowano przez rafalus8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Siałem takim samym przez 3 lata co do normy wysiewu to powiem że normy jako tako trzymał. Pola płaskie.

Prosty sprzęt z tanimi częściami w każdym kiosku. Jak się sieje trochę większe kawałki 4-5 ha to szlag człowieka trafi ciągle sypać do tego pudełka zwłaszcza owsa. Występują też modele z większa skrzynia nasienna i taki by był lepszy.

Ale jak małe kawałki to i taki starczy. 

Ten konkretny egzemplarz wygląda solidnie jak z 500 zł opuści to bym brał.

Chyba że coś zachodniego ale na ich temat to nic nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

w sumie największy mój kawałek to 3ha to idzie wytrzymać, tyko mam kilka kawałków pochylych i to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Moim  zdanie  źle  wymierzone  mocowanie  siłownika [za  bardzo  z  tyłu],  z  piachem prędzej  połamiesz  tą  przyczepę  niz  wykiprujesz 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

Co do tego siewnika to radzę nie kupować,skrzynia zasypowa mała i pełna ostrych krawędzi,jak worek wpadnie to całego już nie wyjmiesz,odległość zbyt mała między przednimi a tylnimi redlicami przez co ciągle przepycha się,grabie posiewne są za lekkie,za miękkie,i nie dzielone na segmenty przez co słabo zagarniają,siewnik jest ciężki i malym ciągnikiem ciężko się sieje,no i jeszcze rdza nawet pod dachem.

Kup sobię jakiś zachodni ,ja teraz sieję Amazonem D7 jest super,wcześniej siałem hassią też było ok.

W tych pieniądzach będziesz mial ładną hassię DL lub DLV może i D7 się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

w takiej cenie wolałbym NN czy Hasie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

6500 za poznaniaka  :lol: chyba wyciągnę z krzaków mój kultywator 18 i wystawię za jakieś 5tys może trafi się frajer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A tak spytam, miałeś kiedyś inny siewnik? Bo skoro tak twierdzisz to widocznie nie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj