Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris14    259

Dlaczego?

Zetor robił ciągniki dla JD jak byś nie wiedział :lol:

UrsusCzesio    303

starczyć starczy ale efekt marny. Ja na t25 2 puszki zużyłem i stwierdziłem że jeszcze 2 by się przydały bo kabina bardzo oszukana :(

Biebrzak    1

W malowaniu ważny jest zapas powietrza o stałym ciśnieniu, 50 L to malutko, nic nie popsiukasz. Ciągle byś musiał czekać zamin znowu nabije, a malując na mniejszym ciśnieniu farba gorzej się rozprowadza i trzyma. Takie moje zdanie. Ostatnio kupiłem TAKIE COŚ za 400 zeta, po naprawie o ile będzie wymagana to i tak lepsze mi sie wydaje niż jakieś banieczki 50L.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam kompresor jednotłokowy 50l i przy ciągłym malowaniu ciśnienie utrzymywane na poziomie 6atm, jak dla mnie wystarczające do malowania.

michal1993    350

Przy kompresorze jest regulacja ciśnienia, 8 barów do malowania to moim zdanie za dużo, więc skręcasz na zaworze i zawsze jakiś zapas masz.

czesio200    1044

rok jest dobry podany tyle że nie jest to żaden ursus 4514 tylko stary odszykowany ferguson lub landini.

Edytowano przez Avendrion
cytowanie poprzedniego posta

Piotruniu25    1059

Przy kompresorze jest regulacja ciśnienia, 8 barów do malowania to moim zdanie za dużo, więc skręcasz na zaworze i zawsze jakiś zapas masz.

Ja nie napisałem że maluje na 8 bar tylko podałem przykład.Ja przy kompresorze mam regulacje i przy pistolecie też posiadam.

Edytowano przez Piotruniu25

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.