Skocz do zawartości

Polecane posty

danielhaker    803

@up wymień mi tematy w których nie ma jeszcze tego filmiku. Już prawie wszędzie go pokazywałeś B)

zbigi123    4

Nie trzeba być znawca jd żeby poprostu stwierdzić, ze jezeli silnik przy tym ciągniku nie był remontowany, to jest on krótko mowiąc na wykonczeniu. 

waldek315    2

kolego nie koniecznie tak musi być osobiście ma parę aut co mają grubo ponad 500tys jeśli wcześniej nikt nie skręcał licznika silnik żyleta chodzą praktycznie codziennie tylko tyle że blacha była robiona bo trochę rdzy było szczególnie błotniki ale się nie dziwie co można chcieć od 15 letniego Passata w tym ciągniku może być tak samo jeśli właściciel wymieniał wszystko na czas

hermes    0

Kupując taki ciągnik trzeba się liczyć z remontem ,tym bardziej że jest z turem,bo choćby pochodził 2-3 tys.mth.to będzie coraz słabszy i nieekonomiczny.

zbigi123    4

kolego nie koniecznie tak musi być osobiście ma parę aut co mają grubo ponad 500tys jeśli wcześniej nikt nie skręcał licznika silnik żyleta chodzą praktycznie codziennie tylko tyle że blacha była robiona bo trochę rdzy było szczególnie błotniki ale się nie dziwie co można chcieć od 15 letniego Passata w tym ciągniku może być tak samo jeśli właściciel wymieniał wszystko na czas

Nie zgodze się z tobą. Wiem to z doświadczenia, ponieważ posiadam Zetor 7745 właśnie z takim przebiegiem (15tys. mth). Dbam o niego tak samo jak o wszystkie inne ciągniki i mimo usilnych starań, ten ciągnik bieże już olej pare ładnych lat, miej wiecej od wtedy gdy przekroczył 10 tys. mth. Do tego czuć spadek mocy. Także prawie pewne jest to ze ten JD ma coś do remontu, jeśli nie silnik, to skrzynia, bądz hydraulika. Po takim przebiegu może to zwyczajnie wynikać z tzw. "zmęczenia materiału". Nie oszukujmy się, bo niezależnie czy to bedzie Fendt, JD czy też Zetor, nie ma co sie spodziewać bezawaryjnej pracy po takim przebiegu. 

hermes    0

Jest jedno ale ,nakręcanie mth. np.w moim jd. przy 1600 ob/min. mth pokrywa się z godziną zegarową ,a t-25 przy 2300 obrotach mth. nakręca się w godzinę dwadzieścia .Stąd zużycie silników może być różne sugerując się licznikiem mth. A jak kolego zbigi123 jest w zetorze?.

zbigi123    4

Mój zetor 1 mth nabija w około godzine zegarową, i z tego co zauważyłem nie jest to zależne od obrotów. 

hermes    0

Mój zetor 1 mth nabija w około godzine zegarową, i z tego co zauważyłem nie jest to zależne od obrotów. 

Ale napęd licznika czy to elektryczny czy na linkę brany jest od obrotów silnika .

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.