Skocz do zawartości

Polecane posty

bobytempelton    158

http://allegro.pl/ciagnik-sam-4x4-i1516594555.html

Co to za silnik ten SW400 i czy ten traktorek da radę z 5 skibami?

Sw400 to silnik wyprodukowany w Andrychowie na licencji leyland ,na pewno wiesz że służy jako jednostka napędowa w bizonach, autosanach, starach, koparkach, sprężarkach wielostopniowych i różnego rodzaju agregatach i maszynach, ma ok 103 km a turbo od 120 do 160km zależy od wersji, ale ten ma pewnie 120km więc spokojnie da rade B)

wiesmag    52

silnik od autosana bez turbo o ile się nie mylę to 136 km(z danych autosana)

Filipoo    14

nie miałem z takim do czynienia ale jezlei bierze minimum 40 na skibe to bym brał

marcin509    1

Jeżeli ten pług miał zamontowane nowe lemiesze i odkładnice to chyba człowiek robił te zdjęcia wcześniej, albo naprawdę dużooo nim orał:/

Filipoo    14

ja bym pow ze duzo orał piasków i ze słabego materialu sa odkładnie u nas tez tak sie robi a u wuja gdzie jest ciezsza gleba miedzy innymi glina to odkładnie się swieca i leko rdza najdzie przez zime ale naprawde lekko

wlkpmder    6

'emillo1212' Najpierw sie zorientuj czy do tego pługa dostaniesz jakieś części i za ile ja bym za darmo nie wziął jakiś nie typowy pewnie części do nich nie ma.

marcin509    1

Racja, tym bardziej że cena nie jest jakaś mocno promocyjna, dobrze szukając można lemkena znaleźć w podobnych pieniądzach.

Mikos22    2

Fajny sprzęt, niezłe szerokie przednie laczki B) błotniki tylne widac po malowaniu, ładnie sie błyszczą :) możliwe, że cały odmalowany, bo klimat we Francji nie służy ciągnikom, nadmorskie powietrze te sprawy... Zresztą widac po ciągnikach ściąganych z Francji. Rewers- 2 pozycje czyli rocznik do 93? nie pamietam, naklejka Case IH tez wątpliwe, do tego roku to raczej Case international- chociaż moge sie mylić. Ciekawe jaki ma przebieg :D

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

bobytempelton    158

Po co cofać się do epoki kamienia łupanego? ile to ma biegów 8 czy 6? i jedyne co ma wspólne z zachodnimi traktorami o mocy 160km to spalanie. Rozejrzyj się za innym renomowanej marki

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?