Skocz do zawartości

Polecane posty

PaWeL1995    1

agronomek    0

Witam koledzy, mam prosbe,chciałbym uslyszec jakies opinie o firmie "Firma Handlowo Usługowa MASZROL

ul.Racławicka 90 32-200 Miechów" chcialem kupic od nich jelonka 6400 ale przed ta decyzja wole sie cos o nich dowiedziec , jesli ktos mial stycznosc lub cos slyszal o tej firmie prosilbym o widomosci :) z gory dzieki ,i sorki ze tak odchodze od tematu ale nieznalazlem zadnego takiego tematu ktory by pasowal;/

Mikos22    2

http://allegro.pl/ursus-1014-de-luxe-1993-95r-10145-1224-914-i1490600596.html no po prostu cudo :wub: :wub: co myślicie jak by nie ta droga był by już mój :rolleyes:

Wygląda znajomo.. :) Stoi jakieś 15km ode mnie. O ile się nie mylę to stoi juz dobre 1,5 roku- jak nie lepiej, chyba, że to świeżo sprowadzony. Będe tam po lpg do autka to sie zapytam z ciekawości :) Stało tam kiedyś tak ze 3 traktory, ale już jakiś czas tam nie zajeżdzałem to nie wiem czy dalej stoją:)

Mikos22    2

Zauważ ile wyświetleń :D Moze to celowe, facet wiedział, że MF 3085 ogląda sporo ludzi, dużo więcej niż tego jelonka i wstawił pod tym tytułem, może akurat Ktoś się nabierze- mało prawdopodobne, albo stwierdzi ze jednak woli jelonka :P :lol: albo Pisał o jednym a wstawił zdjęcia drugiego hehe :D

UrsusCzesio    304

To była taka jak by protoplasta obrotówki. próba stworzenia pługa do orki bezzagonowej ale to to raczej dobrze nie odkładało

kris14    259

A ja właśnie gdzieś czytałem że pług wahadłowy właśnie dobrze przykrywał resztki pożniwne ale potrzebował dużo mocy i nie nadawał się na ciężkie i zwięzłe gleby.

Szuma    12

posiadam taki pług produkcji Famarol i od nowosci czyli od 16 lat jest u mnie w gospodarstwie, sprawdza się lepiej niż zagonowy, bo ma zalety obracalnego, nie wiem jaz z przedmówcami czy potrzebuje wiecej mocy (pracuję z nim 125KM i sobie radzi bez problemu) bo nie pracowalem innym, ale uszkodziłem go bo z nienacka wyrósł stary fundament i skrzywiona została rama i właśnie kupiłem inny. a co do krycia to qq nie kryje dobrze bo ma krótkie odkładnice, ale jakoś się nim pracowało przez lata.

samczyk1991    82

To jest pług wahadłowy. Podobno (tak piszą mądrzy ludzie z AF) stawia duże opory ,a zatem potrzebuje dużo mocy. Macie filma:

Edytowano przez samczyk1991

Szuma    12

ja spróbowałem jak szybko da się tym orać i osiągnąłem 14km/h ale bruzda taka powstała ze przy wolniejszym następnym przejeździe nie udało się jej wyrównać.

Lukaszjarm    4

zetorek piekny tylko czy stan techniczny idzie w parze ze stanem wizualnym jak tak to chyba sie oplaca .

wlkpmder    6

http://moto.allegro.pl/traktoren-john-deere-5620-ciagnik-i1495081100.html - Jedem z ciągników tego sprzedawcy proponowano mi 3 lata temu do kupienia na słowacji warunkiem była wcześniejsz przedpłata nie dałem sie nabrać więdz radze uważać na tego sprzedawce . O czyli coś na żeczy bo usuneli mu już to ze strony.

Edytowano przez wlkpmder

izydor6280    483

neizly skladak <_<

http://moto.allegro....1495081100.html ludzie licytują ciągniki od tego użytkownika jak świeże bułeczki .. przetłumaczyłem stronę skąd te ciągniki są i pierw przelew potem produkt także ... wogóle po co takie aukcje są wystawiane .. .nie wiem

no niestety juz nie zobaczymy

szyszko    1

Czytałem kiedyś w gazecie o takim czymś. Zapłać takiemu a ciągnika nie zobaczysz;/

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?