Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janusz20    105

Zdjęć nie dam rady zrobić miał kiedyś u nas w okolicy gośc taką przyczepę z takim wywrotem ale kilka lat temu ją opchnoł. osobiście uważam że lepiej kupić siłownik z tą kołyską.

BUSTED    57

z wierzchu ładne ale ciekawe co w środku do drugiego można jechać w końcu nie tak dale ko a może akurat ci podpasuje

pimper21    47

a jest morze ktoś z okolic tego za 45 tys to pw i co to za raczki w nim na 5 zdjęciu .Warte swojej ceny ?? różnica 3 tys a tam tuz 170km a tamten bez tuz i 110km

endrju00711    11

To jest taka centrala operująca biegami, może ktoś inny ci powie coś więcej, bo dla mnie to na razie zagadka, jeszcze nie miałem z takim styczności ;)

Mikos22    2

Fakt, różnica w cenie nie jest duża, ale tak jest zazwyczaj, że ciągniki o większej mocy- które słabiej schodzą- są porównywalne cenowo do tych o mniejszej mocy i tym samym mają zbyt. No ale w tym większym jest już skrzynia multi-shift i ograniczona liczba dzwigni, a przede wszystkim w ciągłej eksploatacji więc wiadomo, że jeździ, a tamten pierwszy- hmm, te 7200 MTG- nie bardzo wierze :P ponad 10k to tak. Tych traktorów nikt nie kupował po to, żeby stały.. :P więc ten przebieg mało prawdopodobny, chociaż zdarzają się wyjątki:D Ogólnie fajne sprzęty w pzystępnej cenie;)

izydor6280    464

tak skrzynia w 180 moze byc problemem jesli cos sie posypie

a w tej 110 to felgi, jesli nie cala renia, byly malowane

pimper21    47

A jest ktoś z okolic tego za 42tys.??podleciał by ktoś go zobaczyć bo ja za bardzo nie mam z kim jechać ;[ tak ogólnie cz nie ma wycieków i jak chodzi i cz wart swojej ceny :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.