Polecane posty

kamil16251290    381

Paweł, twój ojciec postępuję tak jak mój dziadek w myśl zasady: dziadostwa nie rób, skręć to drutem :P


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

No fajne te Lamborghini ale jak by się w nim coś poważniejszego popsuło to ciekawe jak z częściami do tego modelu ... ;)

http://otomoto.pl/pronar-zubron-2048a-A32907.html ale brzydkie to to :huh:

http://otomoto.pl/pronar-5135-A35114.html podobają mi się te Pronary, ale oponki też nie za szerokie (wiem wiem można sobie dobrać ogumienie wedle własnych potrzeb) :P

http://allegro.pl/zetor-proxima-95-nowy-traktor-ursus-deutz-case-new-i1435980415.html ta cena to razem z przednim tuzem ? :unsure::rolleyes:

No masz na zdjeciu tuz i w opisie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

Może i wart ale o jest bez prawa do rejestracji.Aż strach takim jeździć gdy policja grasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas11    0

Sory ale mi się pomyliło wykończenia tych błotników :D


Zetor 7441 i Ursus C-360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może i wart ale o jest bez prawa do rejestracji.Aż strach takim jeździć gdy policja grasuje:)

 

 

To jest akurat nie problem, prawie do każdego pola mogę sobie dojechać drogą polną. Bardziej bym się martwił czy ciągnik czasem nie jest kradziony. Ale ciągnik stoi na allegro już ponad pół roku, a handlarz ma więcej ciągników także chyba by się w kradzione nie pchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

Różnie to bywa niedaleko mnie sprzedawali JD prawie nówki po okazyjnych cenach później sie okazało ze kradzione z pola z Niemiec, jak jest dowód to chociaż jakiś papier a tak to na części wtedy ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

lepiej zaplae pare groszy drozej ale kup jakas firmowa. zawsze latwiej z czesciami


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

wlasnie sasiad kupil od jakis ruskich podobna pile jak ta z ostatniego linku, tylko w barwach stihla, a bylo to gdzies pod koniec lata

niewiele cial i padla

ojciec jak rozlozyl to tloczek porysowany od zadry z cylindra, ktory jest zrobiony chyba z alu, miekkie i sie zawinelo, oraz padlo lozysko na korbowodzie

pila nadaje sie na szrot i 400 poszlo sie ......... :P

wiec zastanowcie sie czy warto kupic taniej :)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Od ruskich to się nie mam co dziwić. Tą co podałem w linku jest z firmy powermat, nawet jest polska strona tej firmy http://www.powermat.com.pl/, mają oni nie tylko piły ale i wiele innych elektronarzędzi. Wiele także zależy od użytkowaniu piły, znam takich co nie co wogole nie wiedzieli ze się olej dolewa do paliwa, albo łańcuch założyli odwrotnie i klną na piłę że ciąć nie chce. A jeśli ktoś się dał namówić na piłę od ruskich i zapłacił im 400zł za towar, który niewiadomo skąd pochodzi. no to może mieć pretensje tylko do siebie.

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

http://moto.allegro.pl/przyczepka-jednoosiowa-nr-2-i1445482402.html do czego ta przyczepa była wykorzystywana?

 

 

 

Chyba wozili ją cement lub coś w tym stylu bo te przyczepkę sprzedaje cementownia. Wygląda jak po wybuchu bomby atomowej i osiadł na niej pył radioaktywny :lol: .

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

tego rekorda to bym sam kupil i do goscia zadwonil ze jutro z laweta przyjezdzam i place gotowka :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

szczesliwy ten kupiec chyba jest


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj