Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KlimekPL    122

Trudno się domyślić, że komuś przez przypadek wcisnęło się jedno zero za dużo

mariuszd93    489

a ile ty byś chciał za przyczepę 50 letnią :D

Jak  to  wyliczyłeś  że  wyszło  50  lat? 

1975 rok  produkcji ,  chociaż  w  przyczepach  moim  zdaniem  ważniejszy stan  niż  rocznik .

jedną  z  wad  tej przyczepy  są wystające  piasty ,  przy kiprowaniu  już  niejeden połamał  na  tym  burty, uroku  też  nie  dodają, a wręcz  przeciwnie  ;)

sacrable    17

Dlaczego sacrable reklamujesz swoja prase mówiąc ze jest lepsza.

Obiektywnie rzecz ujmując naprawdę lepsza. Nie mów, że nie jest.

stg    21

Warto kupić Ursus c 330? Stan w miarę dobry. Jest rejestracja i dowód,brak ciągłości umów. Dzwoniłem popytałem się trochę i wiem co jest grane. W ciągniku podnośnik podnosi tylko do połowy, nie ma dolnego zaczepu,akumulatorów i przednich obciążników. Opony super,komplet obciążników na tył, jest to oryginalny c 330 na okrągłej osi rok 1977, jest blisko mnie ok 40 km. Blachy w miarę, jest na chodzie. Powiedział że za 8 tyś go odda, warto go kupić?

Co trzeba zrobić w podnośniku? Facet powiedział że wystarczy wymienić oringi, czy to prawda? Da się go jakoś zarejestrować? W razie czego możemy napisać umowę że kupiłem go kilka lat temu. Zaczep raczej da się kupić, koszt to ok 300zł.

Alio    61

Znajomy podobnego tyle że z kompletną dokumentacją kupił niedawno za 3500 i wszystko było sprawne i w komplecie więc nie wiem czy za 8k to taka okazja... Ale co można doradzić nie widząc przedmiotu kupna...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.