Skocz do zawartości

Polecane posty

mateusz1634    4

lepsza polska 6t i już można kupić za 3 ,4 tyś   ja kupiłem za 3,5 z papierami i nawet z zapasem koła

mateusz1634    4

po prostu trzeba szukać ja kupiłem taką przyczepe  i nic mi się kolego nie pomyliło wywrotka 6t na dwa siłowniki 

mateusz1634    4

przeleciałem szybko olx tam trochę tego jest więc na pewno coś znajdziesz niema sensu wydawać 8 czy 10 tyś bo ktoś rzucił kolorek  i niby stan idealny idealne są tylko nowe  , ja powiem ci tylko na swoim przykładzie pojechałem kupić rozrzutnik obornika i też napaliłem się bo ładny na fotkach niebieski jak nowy a okazało się że rama  tak popękana że głowa boli .

krzychunt    0

Pewnie że trzeba szukać w końcu coś się trafi . Głównym sensem mojego pytania było jak one się sprawują ? Ale odpowiedzi były negatywne wiec odpada ta oferta. Pytam bo posiadam tylko polskie przyczepy.

Panowie posiadam taki rozrzutnik i mam pytanie zbliża się remont i kupno opon mam w nim 11,5 -15 te większe balonówki ale chciałbym spytac czy wsadzi na niego szersze oponki, nieraz widziałem takie w prasach, kojarzy ktoś, tam jest z 10cm do mocowania  miejsca, może dało by się wsadzić coś szerszego niż te standardowe

http://olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-agromet-brzeg-CID757-ID8tGOl.html

http://allegro.pl/opona-11-50-80-15-3-12pr-pk-303-speedways-11-5-15-i5030598782.html teraz są takie

http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/865077  a dało by rade takie wsadzić na niego

brandys    2

tego typu przyczepe ma kolega i powiem że użytkuje ją do transportu kurzaka to konstrukcja ifa i moim zdaniem solidna

Thomas2135    1186

Ciężko będzie taką zmieścić. Opona ma szerokość 400 a felga w takim chyba 290. Ścisnąć się pewnie da, ale czy znajdziesz taką dętkę, bo 11,5 mogą być małe. Druga sprawa to rozmiar felga w rozrzutniku takim jednoosiowym to 15" a opona 15,5. 15,3" pasuje dobrze, ale tej nie byłbym pewien, no trochę będzie luźno. No chyba, że w twoim felga jest 15,3. Sprawdź, bo na feldze powinien być wybity rozmiar. U mnie jest to 9/15".

izydor6280    464

nie założysz takiej opony bo jest 0.5 cala więksa średnica, tylko całe koła

szukaj 12.5/80/15, powinna się zmieścić, widziałem że w 2 oś wchodzi, więc i tu powinna

jeli chodzi o przyczepę, może mi ktoś pokazać jak wygląda polska 6 wywrotka na 2 strony, bo jeszcze takiej fabrycznej nie widziałem

Edytowano przez izydor6280

wojtal24    164

a masz w tym ogłoszeniu jakiś nr tel żeby zadzwonić chłopie ile ty masz lat ze oglądasz i interesujesz się takimi ogłoszeniami napisz meila to karzą wpłacić Ci zaliczkę i tu masz haczyk poczytaj forum jest temat o takich ogłoszeniach

Edytowano przez wojtal24

zaskocze Cie bo napisałem meila i o żadnej zaliczce nie piszą... pojebane to jest bo gosciu mi zaproponował ze sprzęt przywiezie mi na podwórko i mam tydzien czasu na wypróbowanie go i poźniej decyduje czy biore czy nie, ale pewnie po drodze bedzie podpisywanie jakis umów i koszty bardzo szybko narosną na odpowiednio wysokie

black_shadow    41

:P haczyk jest tuż tuż przed naiwnym  :D

@piotreksoltys2  bierz i próbój ! taaaka okazja się nie powtórzy  :P  :D

Edytowano przez black_shadow

KlimekPL    121

Jeśli chodzi o tego JD to może być też taka akcja, że niby sprzedadzą ci go a potem przyjadą w pięciu i grzecznie poproszą o zwrócenie ciągnika. :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.