Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariuszd93    489

Nikt  nie  zadzwoni  bo nie  ma  numeru  telefonu..... 

to jest oferta  dla  naiwnych

Alio    61

Nie powiem że myśl przeróbki się nie pojawiła, ale prawdopodobnie nastąpi to jeszcze przed wiosną. Tylko na co zmienić? Podwójny wałek? Talerze? Kowalski opcje!

Widzę,że jesteś z Lubelskiego więc masz namiary na firmę co dorabiała mojemu sąsiadowi to tego agregatu talerze i wał: http://www.agro-lift.pl/kontakt3.

Są z okolic Ryk. Pomogą, doradzą, Nawet można sprzęt do nich zawieść do przeróbki, przynajmniej tak było 2 lata temu

DUCH1986    3

Raczej zupełnie odwrotnie, miał umiejętności (spawania :P ) ale pomysłu brak jak to wykonać :D

izydor6280    464

jak dla mnie to jest bardzo rozsądna cena, ludzie powinni z niego brać przykład a nie ośmieszać się i cenić po 40-50tys.

• Like 1

valadin1    29

Możecie polecić jakiś miernik odczynu pH?? i czy w ogóle opłaca się kupować takie mierniki na allegro? ;)

Rolnik2517    385
Alio    61

To ogłoszenie tego zetora Niby z mojej najbliższej okolicy, w końcu koło Poniatowej się mieszka. Przejrzałem zdjęcia zwłaszcza to trzecie i za nic nie kojarzę w okolicy takiego miejsca gdzie by była ta konstrukcja z tyłu. Jak telefon nie działa to podpucha na 100%

lukasz222    2345

Kupienie i wyremontowanie większej pojemnościowo używki wyjdzie kupe taniej, moim skromnym zdaniem nie opłaca się kupować nowych małych przyczep, bo płacić za nie trzeba jakby były zrobione z tytanu, a jak się już znajdzie w normalnej cenie, to się okaże że robiona z chińskiej stali grubości papieru.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.