Skocz do zawartości

Polecane posty

lukbold    399

wszystkie szpary farbą zalepione żeby nie lało :D no bo po kiego mosty malować? jeszcze skorodowanych nie widziałem

szaman1    38

Chcą ukryć przecieki ale wystarczy że się trochę rozgrzeje i wszystko puści :P Kumpel kupił tak 3 letniego Jaśka zajechał do domu a tam zwolnica pęknięta kałuża oleju, Silikon farba i w tym samym tygodniu poszedł dalej

bartek1992    34

polecasz ją 

Szczerze ? nie polecam tej kabiny, po małej ulewie cieknie po uszczelce do środka

Alio    61

Co do kabiny to i ja się przyłączę. Kupiłem podobną choć dużo droższą w firmie Szyszka. Może solidniejsze materiały jak w tej, ale szybko wchodzi rdza wszędzie i to co pisał kolega przy większym deszczu w środku każdą szczeliną wchodzi woda. Może na głowę i nie pada ale.....

jonek98    872

http://olx.pl/oferta/plug-kverneland-skjold-overum-kuhn-CID757-ID5FrH1.html#302db6fdfb

Co sądzicie? Do c360 za grudziądzką trójkę lepiej taki czy coś z obrotowych?

Pług dobry dla czegoś typu zetor 7211 itp 60 będzie się męczyć, chyba że masz sam piach i same płaskie pola.lepiej szukaj jakiegoś o szerokośći 2x40 lub 2x45 ale taki ciężej trafić choć raz widziałem takiego fajnego overuma

bergman31    10

Czy w tym jest pneumatyka bo nie widzę za bardzo. Warto wogóle. Jak myślicie http://olx.pl/oferta/lamborghini-955dt-silnik-deutz-CID757-ID7qXVx.html#99b43edc9b;promoted

W opisie jest napisane, że ma sprężarkę. Na piątym zdjęciu, z prawej strony za schodkami widać zbiornik na sprężone powietrze. Ciągnik nie picowany, ale o traktorach sprowadzonych z Francji są różne opinie. 

migacz    2

dzięki. Nie zauważyłem w tym opisie. A jak do tego części wie ktoś? Szukam czegoś do ciężkiego tura.Chcę go przełożyć z zetora 8011 bo ma za słabą przednią oś do udźwigu ponad tysiąc kg a ten wydaje mi się dość masywny.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.