Skocz do zawartości

Polecane posty

KlimekPL    122

ładny jest ...trzeba przyznać.Jak ktoś szuka czegos takiego to wypłaci tyle.Są ludzie co maja kase i jak im się coś spodoba to płacą bez targowania.Nie raz miałem tak jak sprzedawałem ciagniki.....

No ładny ładny, odpicowany i w ogóle a co pod spodem to już nie wiadomo, no ale to już sprawa kupujących :)

panowie jak ktoś ciemny i za 25 letni traktor daje ponad 60 tyś, gdzie nie oszukujmy się trochę lepszy może od 914 ale trochę to wiecie co śmiac się chce i gratulowac zakupu:)

jahooo    251

Tu nie chodzi o cenę, tylko o stan techniczny. Nawet 30-to letni ciągnik w dobrym stanie ma swoją cenę (oczywiście bez przesady), a i 5-cio letni złom nie ma wartości. Ja , jeśli sprzęt jest tego wart, biorę go, jeśli cena mi odpowiada. A znam takich, co cały dzień się potrafią kłócić o 1zł. Dzięki takim marudom często kupuję to, co mi sie podoba. Przyjeżdżam z gotówką, płacę tyle, ile gość konkretnie chce i jadę ze sprzętem do domu.  Można się tarogować, ale rozsądnie, czasami widać, że juz nie ma z czego "zbijać" i dalej się ludzie kłócą.

pawel885    376

Tylko że za 60tys możesz mieć o niebo lepszy ciągnik, to tak jak by ktoś za niezjeżdżonego żuka życzył sobie 20tys a za tyle kupisz VW T5 palącego połowę co żuk i dużo żwawszego

lukasz222    2345

No może nie aż tak ;) Sama kosiarka jak sprawdziłem nowa 2 900. Za 6 000 to zwykła 30tka w dobrym stanie bez papierów to realna cena, tu jest M-ka z stosunkowo dobrym rocznikiem i (podobno) małym przebiegiem. Ale raz, ze nie wiadomo czy to rejestrowane, nie ma kabiny, jak przebieg realny to wszystkie gumy sparciałe i nie nadąży człowiek wycieków likwidować po dobrym przepale. Gratka dla kolekcjonera, ale nie za taką cenę

szaman1    38

No ładny ładny, odpicowany i w ogóle a co pod spodem to już nie wiadomo, no ale to już sprawa kupujących :)

Ja ci powiem co jest pod spodem, jest tak samo jak ze starą babą  z wierzchu się obmaluje a jak się rozbierze to wszystko w......ne. :D

lukbold    399

No toś pojechał teraz.... wyrób kosiarko podobny moze i kupisz... dzwoniłem 2 lata temu bo chciałem nówke Czeska... 12tys zł. Z Uni troche tańsza... a na co ten w ogłoszeniu liczy to Bóg jeden chyba wie

KlimekPL    122

No toś pojechał teraz.... wyrób kosiarko podobny moze i kupisz... dzwoniłem 2 lata temu bo chciałem nówke Czeska... 12tys zł. Z Uni troche tańsza... a na co ten w ogłoszeniu liczy to Bóg jeden chyba wie

Jak ma pracować na niewielu hektarach to "kosiarko-podobna" kosiarka w zupełności wystarczy. ;)

lukbold    399

Dobrze że zauważyłeś.... chciałem kupić atrape, ale lektura forum wybiła mi to z głowy a jak na złość czeskich używek w okolicy nie było... padło na używaną Felle ale i tak czeska była lepsza a służyła bezawaryjnie ponad 20 lat

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.