Polecane posty

szaman1    159

wierz mi że za 5 lat wielkiej różnicy w cenie nie będzie to nie samochód że jak opuści salon to 50 % w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141
Napisano (edytowany)

Co do tego 7211 to "lekka"przeginka - ja 2 lata temu sprzedałem za 38000 Zetora 5320 z 96 roku i był idealny od nowości u nas...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    783

Możliwe, że te ceny są sztucznie zawyżone aby po "negocjacjach" uzyskać kwotę pożądaną przez sprzedającego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

aha czyli metoda na rumuna za piłę on chce 400zł ale po negocjacjach, dodam nieraz ostrych, rumun berze 120 zł :)  Panowie to są dobre traktory sam miałem 7211 przez 18 lat ale nie oszukujmy się nie za te pieniądze,  ok części tanie i wszystko ale za ta kasę wolę już pronara czy mtza, mocniejszy, przedni napęd, i większy udźwig już jest albo szukać czegoś z zachodu, kolega ma do sprzedania renault nie wiem jaki ale maska okragła 1999r silnik john deera i 10tyś mtg ale ładnie pracuje, moc 100km, minus to wolnossąca 6 ale widać że trwała i ceni 50tyś i nie oszukujmy się ale 7245 ma się do niego po prostu śmiesznie. Po prostu handlarze wykorzystują ludzi bo na zachodzie za ten ciągnik w życiu by nikt kasy tyle nie dał

 

qbas i to jest sprzęt którym można na blokadę jechać, przynajmniej za serca miastowych by złapał ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Kolego ale weź sobie zobacz np. na traktorpool albo mascus jakie są ceny za zetora w niemczech - to się zdziwisz. Tam tak samo się cenią. Jak jest popyt to ceny trzymają. I tak jak ktoś wyżej napisał trzymają wartość. I nie mówie że nie masz racjii że ta renia lepsza. Ale założe się że jej wartość szybko dogoni wartość dużo starszego zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ogólnie ceny maszyn w niemczech są spore dlatego że oni szanują maszyny i remontują na czas a we francji jest z tym różnie. Wiem bo kręciłem się za prasą i ceny w niemczech były takie jak w kraju więc by się nie opłacało a we francji połowa i dlatego wszyscy handlarze z tamtą ściągają. A ja kupiłem prase od rolnika blisko niemiec i wydaje się nie zkatowana w porównaniu do tych co ogłądałem


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Tu masz racje, maszyny z francji zawsze były najbardziej zniszczone. Ja ostatnio przywiozłem parę rzeczy z niemiec, ale nie z ogłoszeń w internecie. Trzeba wsiąść w auto i pojeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Z tego co się orjentowałem to w niemczech też można kupić okazje ale nie są one nigdzie wystawione na żadnej aukcji tylko trzeba negocjować na podwórku bo tak to od razu handlarze ,,kąski'' łapali i tyle. Ja kupiłem prasę od rolnika który  po nią sam jeździł około 100km i kupił ją od pierwszego właściciela i sprzedał ją tylko dlatego że kosił mokre łąki i tą prasą porobił 2 sezony i sprzedał bo kupił krone na tandemie.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

trochę czasu już go sprzedaje, i może tur od niego na innej aukcji jest, a wymalowany i nie pozna czy pracował z turem czy nie


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    783

ładny jest ...trzeba przyznać.Jak ktoś szuka czegos takiego to wypłaci tyle.Są ludzie co maja kase i jak im się coś spodoba to płacą bez targowania.Nie raz miałem tak jak sprzedawałem ciagniki.....

 

No ładny ładny, odpicowany i w ogóle a co pod spodem to już nie wiadomo, no ale to już sprawa kupujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie jak ktoś ciemny i za 25 letni traktor daje ponad 60 tyś, gdzie nie oszukujmy się trochę lepszy może od 914 ale trochę to wiecie co śmiac się chce i gratulowac zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9110

Tu nie chodzi o cenę, tylko o stan techniczny. Nawet 30-to letni ciągnik w dobrym stanie ma swoją cenę (oczywiście bez przesady), a i 5-cio letni złom nie ma wartości. Ja , jeśli sprzęt jest tego wart, biorę go, jeśli cena mi odpowiada. A znam takich, co cały dzień się potrafią kłócić o 1zł. Dzięki takim marudom często kupuję to, co mi sie podoba. Przyjeżdżam z gotówką, płacę tyle, ile gość konkretnie chce i jadę ze sprzętem do domu.  Można się tarogować, ale rozsądnie, czasami widać, że juz nie ma z czego "zbijać" i dalej się ludzie kłócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Tylko że za 60tys możesz mieć o niebo lepszy ciągnik, to tak jak by ktoś za niezjeżdżonego żuka życzył sobie 20tys a za tyle kupisz VW T5 palącego połowę co żuk i dużo żwawszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj