Skocz do zawartości

Polecane posty

bratrolnika    1889

a to jest D-47??? przecież nigdzie tak nie napisano

to raczej jest jakaś niemka, z tego co kojarzę, ale biegły nie jestem, może ktoś zorientowany się wypowie

tommy83    41
romek6340    203

Jeżeli ktoś pisze "sprawny technicznie" to można założyć, że sprzęt da się przynajmniej uruchomić. Tego rozrzutnika nawet z miejsca ruszyć nie można :D

tom1989    16

przybyslawice5211 ten zetor 7245 jest na sprzedanie od Wielkanocy, szału nie ma za tą cenę. Z tego co pamiętam układ kierowniczy po regeneracji a luz na kierownicy jak cholera, mało tego dziury wycięte kantówką aby dostać się do przekładni kierowniczej i tak zostawione, odmalowany, po odpaleniu dymił strasznie, jakieś wycieki płynów ustrojowych, tak było w tamtym roku może do tej pory trochę go pod leczyli. A komplet nowych opon w tym ciągniku z tego ogłoszenia to góra 4tys. 

Edytowano przez tom1989

daw    0

http://otomoto.pl/kuhn-maxima-ii-6rg-vi-rzedowy-A420964.html a ta maszyna warta tej kasy?

w ogóle jaki siewnik najlepszy w granicach 20-60 tyś?

sieję 30 ha i 30 usługi i ogólnie wole zapłacić a mieć czym robić

wcześniej siałem meprozetem... cieszę się że go sprzedałem ale co kupić zęby być zadowolonym jak nigdzie w okolicy nie mam gdzie podpatrzeć  nawet dobrze nie widziałem siewnika pneumat na żywo:D

Mógł by chociaż wstawić zdjęcie oferowanego ciągnika.

Jeśli piszesz o mnie to zrobięto za parę dni jak pozakładam z powrotem odważniki na koła i przód (mam ładowarkę w naprawie i ręcznie mi się tego robić niechce), posprzątam itp. wystawiłem puki co bez foto żeby zobaczyć czy jest zainteresowanie ;)

romek6340    203

Nie, nie o Tobie :) Chodziło mi o tą firmę w poście nad moim co cenę podaje za jakiś ciągnik a w ogłoszeniu zdjęcia innych. Trochę to wprowadzające w błąd.

kedziorek    79

A mnie ten gość od Kuboty zdenerwował , wstawia się zdjęcia tego co się sprzedaje i czego dotyczy cena.

A nie podaje cenę na coś czego nawet nie ma w galerii zdjęć. 

ChiquitaB    50

akurat taki opielacz to można w tej cenie sprzedać, ludzie do warzywek chętnie kupują bynajmniej u nas

jaco25    262

Nie wiem czy to oryginalny bo u mnie fabryczny to rama całkiem inna  kierownice, siedzenie również, elementy robocze takie same, nie wiem może inny typ.

Edytowano przez jaco25

KlimekPL    123

Ceny faktycznie dziwne, między Zetorem 7745 a 7211 jest tylko 2tys różnicy. Ponadto 7711 jest też tańszy od 7211 również o jakieś 2tyś.

Edytowano przez KlimekPL

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?