Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    376

Cenić to każdy może, ale zawsze jakiś idiota się trafi jak nie po miesiącu to po roku.... Niedawno niedaleko mnie zetor 8011 na chodzie poszedł za 6500zł, wyglądał duużo lepiej jak ta niby 914 za 16tys

bayu86    13

Paweł885 masz racje,że ceny pomylone ale weź znajdź napęd do starego ursusa/zetora taniej, a co do wyglądu to uroda w polu nie pomoże

Edytowano przez bayu86

pawel885    376

22 wystaw i za 19 pójdzie, sąsiad za 27 kupił 89r w duużo lepszym stanie, nawet oś nie spawana  ;)

Igor03    2

Czemu piszesz że to 1988 jak z daleka widać że to 1983r ?

I muszę cię zmartwić bo  z  taka ceną to i w żniwa  nie sprzedasz.

Przyjacielu muszę cię zmartwić ponieważ on jest z 1988 roku bo mam dokumenty , zdjęcie jest nie wyraźne muszę je poprawić . W pełni jestem świadomy ,że za tą cenę go nie sprzedam. Cena oczywiście jest do negocjacji. 

kombinator18    18

za te pieniadze mysle ze bym złozył nowa 60
Moze nie wszystko nowe ale napewno by była tysiac razy ładniejsza :D

Przyjacielu muszę cię zmartwić ponieważ on jest z 1988 roku bo mam dokumenty , zdjęcie jest nie wyraźne muszę je poprawić . W pełni jestem świadomy ,że za tą cenę go nie sprzedam. Cena oczywiście jest do negocjacji. 

Ja tez Cie musze zmartwic on napewno niejest z 88r nawet na tabliczce ma wybite 83r.
Brak cofania gardzieli.

tomek73    186

Końcówka 83 pocżątek 84  były tylko już na sprężynach, pas potrójny  na podajniku pochyłym, na heder podwójny pas i hedery tylko od Rekorda były montowane.

Żadnych innych nie było.

Mój był 84  z sierpnia. Sami go prowadziliśmy z Płocka.

Ktoś cie w balona zrobił. Nie mam szans żeby to było powyżej 83r.

toorano    12

pewnie kupił jako 1988, bo mu wmówili że 8 źle wybita i wyszło na tabliczce 3 a to naprawdę jest 1988 !

papiery to sobie można załatwić, nawet gołą tabliczkę można kupić, ale tu wyraźnie widać, że to na 1000% nie jest 1988 !

rafal1989    812

rafał1989 obciazniki ma tylko załozone od c-360.

Wydaje mi się że ja mam jednak rację, zobacz na mocowanie felgi do półośki 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.