Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    380

romek6340    203

Porównaj zdjęcia lewej strony rozrzutnika. Te same przerysowania, uszkodzenia lakieru, rdzawe wżery... Zmienił koła, dał klapę z tyłu i go przetarł trochę.

pawel885    380

To te same sprzęty, tym bardziej że obie miejscowości są położone niedaleko siebie. Klapa była tylko że nie założona. Fajny rozrzutnik jak za tą kasę tylko czemu koleś go sprzedaje, nie ma innych ogłoszeń jak typowy handlarz, może jakaś wada "dobrze ukryta"

bergman31    10

Mi się zdaje że to są 2 różne rozrzutniki

To jest ten sam rozrzutnik. Na lewym boku (burcie) przed napisem Jumbo jest charakterystyczna rysa w kształcie zbliżonym do litery C. W jednym i drugim ogłoszeniu ją widać.

pawel885    380

To są ciągniki komunalne, gdzie potrzeba dużej mocy na wom-ie/ hydraulice, w Polsce zakładają tylny tuz, zaczepiają pługi czy 2 przyczepy zboża i różnie to się kończy. Jak padnie elektroniczny regulator prędkości to naprawa może kosztować nawet 10tys euro

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?