Skocz do zawartości

Polecane posty

bartekm66    25

Jakoś nie  widzę  tam  malowania  , też myślę że  jest  w  oryginale  :P

ten zetor raczej w oryginale.

nawet gdyby to napewno nie ta cena ....

kuzaj63    25

ten zetor raczej w oryginale.

Też tak sądzę.Tylny halogen jeszcze orginalny,chlapacze zresztą chyba też

Edytowano przez kuzaj63

tofil    1

Chyba nie

oglądałem go pług jest w miare nie wyrobiony masywny  tylko trochę za duża cena :/

Alio    61

Sądząc po mocy silnika 2-3 T na godzinę max. Ja mam podobną z silnikiem 4 kW i nawet 5 na godzinę nie sypie za to pięknie wentyluje silosy dlatego jej nie sprzedaję.

szymek94    11

Panowie... ile według was on jest warty? :) rocznik 85, technicznie stan bdb wizualnie tak jak na zdjęciu :)

post-34021-0-30292100-1421098144_thumb.jpg

zaq1987    24

@URSUS16 nawet opis z tłumaczenia wujka google... Ciągnik z "Hamulec sprężone powietrze" a pług posiada "Hydr. regulacja szerokości koszenia". Ech, już nawet cwaniaczkom nie chce się rzetelnie cwaniakować.  :P Dokąd zmierza ten świat...

No i znalazłem http://www.traktorpool.pl/.../2342345/

Edytowano przez zaq1987

tomek73    186

Bo od sąsiadki, mi nie sprzedała, ani nikomu znajomemu, poszła ponad 200 km, 2 opryskiwacze w cenie złomu. Kupa kół, przyczepa D 616, sam ładowałem na Tira. Potem jeszcze przyjechał po Warfarme 7 ton tandem za 6 bez burt.

simson2812    356

Bo ta zazdrość i zachłanność na wsi zrzera wszystkich. A Ty pewnie jej sporo lepszą cene dawałeś niż 6 tys?

black_shadow    41
bratrolnika    1864

co do pierwszej-jeśli nie potrzebujesz otwieranych burt to czemu nie, ja osobiście wolałbym tradycyjnie otwierane burty plus ewentualne nadstawki-więcej opcji wykorzystania

co do drugiej-to samo co do pierwszej, i w dodatku czy będziesz miał czym ją pociągnąć...

ZUCH1234    72

panowie poszukuje śrutownika do mielenia QQ ccm takie jak te w ogłoszeniach na co zwrócić uwage przy kupnie żeby sie nie nadzać na jakiś szrot http://olx.pl/oferta/srutownik-mlyn-do-kukurydzy-ccm-gruber-3000-CID757-ID4g48l.html#fa07423f5chttp://olx.pl/oferta/srutownik-mlyn-do-kukurydzy-ccm-gruber-CID757-ID7zzT7.html#4af1fff442http://olx.pl/oferta/srutownik-mlyn-do-kukurydzy-ccm-CID757-ID6H2cZ.html#4af1fff442

ten ostatni jest najblirzej mnie

Skibal    0

bo własnie potrzebny jest do palet i skrzyniopalet.. prowadzę uprawę warzywniczą i pracowałby na małym magazynie i podwórku wysypanym szlaką.. zainteresował mnie bo ma lpg z silnikiem perkinsa i stosunkowo duże koło przednie jak na wózek w dodatku pompowane to jakoś łapałby nierówności.

A gaz to dobre rozwiązanie wewnątrz. latem to się drzwi otworzy ale zimą już nie bardzo, w dodatku udźwig w miarę i polska konstrukcja więc części pewnie dostępne. W dodatku masz panorama co ułatwia robotę bo siłowniki po bokach i większa widoczność.

Najbardziej zastanawia mnie jak się sprawuje ten perkins w gazie czy nie ma z nim problemów i ta skrzynia automatyczna. Miał ktoś do czynienia z takim modelem. Jakieś opinie? czy lepiej dołożyć na toyote yale czy coś bardziej markowego (niestety sporo trzeba dołożyć)

Kolego odnoście wózków widłowych zorientuj się w Agencji Mienia Wojskowego. Czasem za śmieszne pieniądze można wyrwać coś dobrego. Teraz stoi C360 3P i po zdjęciach widać, że stan fantastyczny więc warto przeglądać takie oferty. Pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.