Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtal24    167

bo własnie potrzebny jest do palet i skrzyniopalet.. prowadzę uprawę warzywniczą i pracowałby na małym magazynie i podwórku wysypanym szlaką.. zainteresował mnie bo ma lpg z silnikiem perkinsa i stosunkowo duże koło przednie jak na wózek w dodatku pompowane to jakoś łapałby nierówności.

A gaz to dobre rozwiązanie wewnątrz. latem to się drzwi otworzy ale zimą już nie bardzo, w dodatku udźwig w miarę i polska konstrukcja więc części pewnie dostępne. W dodatku masz panorama co ułatwia robotę bo siłowniki po bokach i większa widoczność.

Najbardziej zastanawia mnie jak się sprawuje ten perkins w gazie czy nie ma z nim problemów i ta skrzynia automatyczna. Miał ktoś do czynienia z takim modelem. Jakieś opinie? czy lepiej dołożyć na toyote yale czy coś bardziej markowego (niestety sporo trzeba dołożyć)

Ja kupiłem wiosna 2014r podobnego polskiego z silnikiem c-330 tez z instalacja LPG za nie całe 5000zł i jestem zadowolony musiałem tylko hamulce zrobić, mi też jest sporadycznie potrzebny w gospodarstwie i przez 3 tygodnie na sezon truskawkowy dobrze by było żeby miał bliźniaki na szlakę 

uglibugli    74

bo własnie potrzebny jest do palet i skrzyniopalet.. prowadzę uprawę warzywniczą i pracowałby na małym magazynie i podwórku wysypanym szlaką.. zainteresował mnie bo ma lpg z silnikiem perkinsa i stosunkowo duże koło przednie jak na wózek w dodatku pompowane to jakoś łapałby nierówności.

A gaz to dobre rozwiązanie wewnątrz. latem to się drzwi otworzy ale zimą już nie bardzo, w dodatku udźwig w miarę i polska konstrukcja więc części pewnie dostępne. W dodatku masz panorama co ułatwia robotę bo siłowniki po bokach i większa widoczność.

Najbardziej zastanawia mnie jak się sprawuje ten perkins w gazie czy nie ma z nim problemów i ta skrzynia automatyczna. Miał ktoś do czynienia z takim modelem. Jakieś opinie? czy lepiej dołożyć na toyote yale czy coś bardziej markowego (niestety sporo trzeba dołożyć)

Szczerze to lepiej się jeszcze trochę pomęcz i kup coś lepszego i może akurat nie koniecznie toyote bo tu płacisz za markę a nie będziesz nią robił nie wiadomo ile. Najtaniej chyba znajdziesz hystera bynajmniej tak mi się wydaje. Miałem już raczka GPW clarka hystera nissana teraz mam jungheinricha i toyotę i powiem tak toyota jest spoko nissan był chyba najtańszy w utrzymaniu a najlepiej robiło mi się hysterem. A i zastanów się nad gazem czy jest ci potrzebny bo koszt utrzymania w porównaniu do diesla jest o wiele wyższy i u mnie jedynym rozwiązaniem były dwa widlaki jeden z gazem a drugi diesel chociaż gazowca chyba będę zmieniał na elektryka bo jednak po hali nawet gazowca bardzo mocno czuć ;(

black_shadow    41

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-zetor-5211-CID757-ID8lSvf.html#617b90d20c ten zetor był raczej z turem bo ma kolanko od powrotu oleju  w korku od skrzyni biegów  mam takie samo  przy turze nd5 a tu na 5 zdjęciu jest takie samo http://olx.pl/oferta/zetor-5211-z-turem-sprzedam-lub-zamienie-CID757-ID7WYn7.html#e2c550372b

janusz20    105

http://olx.pl/oferta/wozekwidlowy-gpw-2010-97-rok-CID5-ID5yE4B.html#89205ac2b1 

co myslicie o takim wózku do gospodarstwa.. posiada ktoś? jakieś opinie? perkins w gazie to dobry pomysł?

Ten handlarz zawsze meczy jakieś trupy. Jak masz niedaleko do Grójca to tam niedaleko w Wodzicznej handluje wózkami  niejaki  Jarosław Gałecki, gość ma chyba ze 200 wózków na placu na pewno coś wybierzesz.

bratrolnika    1864

@janusz20 mnie ubiegł, ten wózek jeśli się nie mylę jest od tego handlarza co mieszka przy rondzie na Ruszkach, co chwilę coś nowego u niego stoi

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-jumz-CID757-ID8rjmN.html#0b5118d33a ludzie to jak czasem dadzą cenę, to nie wiadomo czy on cały ze złota, czy tylko kawałkami złoty jest...

black_shadow    41

a sprzedający to filantrop i odda go "prawie" za darmo ...  :P  :D

Edytowano przez black_shadow

mariusz3v    4

misieq    0

Było za szybko, zbyt ostry zakręt wyżej niż pole i zapięty Horch Joker 5ct, którego ten handlarz w komplecie nie kupił. A stoi jeszcze u mnie w Belgii:) 

Za ile mu go sprzedałeś?

Sprzedany to on nie jest jeszcze, handlarz zrobił zdjęcia na placu i jeśli będzie ktoś chętny to będzie próbował go kupić. Chyba, że koledzy go uprzedzicie i kupicie prosto z Belgii, bo ma 350 godzin i może pójść za 38000euro.

Horsch też podobnie wygląda?

W porównaniu do traktora ma niewielkie uszkodzenia praktycznie można jechać w pole i pracować w tym stanie w jakim jest.

Edytowano przez misieq

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.