Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    380

6500 za poznaniaka  :lol: chyba wyciągnę z krzaków mój kultywator 18 i wystawię za jakieś 5tys może trafi się frajer 

Rolnik2517    385

pawel885 taka cena za te poznaniaki bo są one za@@biste mam takiego od nowości durza skrzynia zasypowa sierokość 3m docisk redlic na sprężynach itp :)

jaka marka prasy  http://olx.pl/oferta/prase-kostkujaca-sprzedam-CID757-ID5mGnw.html#ef80ad32a5

Edytowano przez Rolnik2517

pawel885    380

A tak spytam, miałeś kiedyś inny siewnik? Bo skoro tak twierdzisz to widocznie nie.... 

hardkor113    19

Kup sobie siewnik zagraniczny amazone ,hassia ,isaria .

Tym siewnikiem nieda sie siać ciągle sie zapycha nawet jak nie ma chwastu wystarczy że złapie troche słomy i już sie zapycha

Agromaster    1

Moim  zdanie  źle  wymierzone  mocowanie  siłownika [za  bardzo  z  tyłu],  z  piachem prędzej  połamiesz  tą  przyczepę  niz  wykiprujesz 

no i zaleta nowego sprzetu - cos nie ta to oddasz na gwarancje

z uzywkami z poniemieckich krzakow nie da rady tazk

lukbold    411

A to Ty myslisz że ktoś Ci da gwarancje na zabawke która umodził w garażu? Jak sie połamie to gościu Ci powie żeś to przeładował i tyle zresztą czy go to w ogóle zaintersuje

bratrolnika    1889

Moim  zdanie  źle  wymierzone  mocowanie  siłownika [za  bardzo  z  tyłu],  z  piachem prędzej  połamiesz  tą  przyczepę  niz  wykiprujesz 

w tej przyczepie najśmieszniejsze jest mocowanie osi, bez żadnych zastrzałów, wzmocnień, dany tylko kawałek profila w pionie i na końcu oś, wpadniesz takim czymś z ładunkiem jednym kołem w dół, szarpniesz, i osi będziesz z tyłu szukał

Bardzo ciekawe jak te pługi orzą bo jak nasze grudziądz to nie halo by było, a odkładnice widzę że takie same jak w starym grudziądzu są

Druber    5

Witam,wie ktoś może o Ursusie 3512 ?

Ma mieć wszystkie plomby i około 2 tysiące mtg.

Edytowano przez Druber

szmergiel    195

jak masz conajmniej 40tys zl to mozesz takiego kupic ale jak mniej to pozostaja plomby ale w zębach :P

Styrciak    8

Zobaczcie na tego MF 3070 I po co nam 150 km :P

Czy taki ciagnik pojdzie w czworce 4x40 w obrocie/?

xkrwpx3    0

Witam! Czy ktoś posiada do sprzedania  książki ''Produkcja Zwierzęca część 1" i " Produkcja Roślinna część 1" wydawnictwo Rea. ? Pozdrawiam

zaq1987    24

@valadin1 Te koła to raczej normalne - 24 cale. To ciągnik stoi na pochyłościach i zdjęcie zrobione z takiej perspektywy, że przednie i tylne koła wydają się równe...

Cena też nieciekawa.

Agromaster    1

A to Ty myslisz że ktoś Ci da gwarancje na zabawke która umodził w garażu? Jak sie połamie to gościu Ci powie żeś to przeładował i tyle zresztą czy go to w ogóle zaintersuje

takie jest prawo ze masz gwarancje/rekojmie itp wiec nie widze zadnego problemu zeby dochodzic swojegoi to dosyc skutecznie

a po drugie jesli da sie to zarejestrowac to musi posiadac homologacje,

a zeby posiadało homologacje to musi przejsc pewne testy

wiec proszę najpierw się doinformuj a pozniej ciskaj

Edytowano przez Agromaster

Cheesburger    1

lukbold, w 06 Sty 2015 - 11:59, powiedział:snapback.png

takie jest prawo ze masz gwarancje/rekojmie itp wiec nie widze zadnego problemu zeby dochodzic swojegoi to dosyc skutecznie

a po drugie jesli da sie to zarejestrowac to musi posiadac homologacje,

a zeby posiadało homologacje to musi przejsc pewne testy

wiec proszę najpierw się doinformuj a pozniej ciskaj

ja tez mysle ze przeciez ktos to policzył ze bedzie działac....

ta wyglada mniej solidnie a jest dwa razy drozsza prawie i tez oewnie działa:

http://allegro.pl/nowa-przyczepa-wywrotka-od-producenta-i4955258175.html

ta ma inna konstrukcje i widac ze kosz podnoscnika caly pospawany i ktos chce juz sprzedac po roku :)

http://olx.pl/oferta/przyczepa-jednoosiowa-wywrotka-CID757-ID8ev9R.html#fe410b370a

Edytowano przez Cheesburger

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?