Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
knox777    4

no ok - ale to zle ze malowany?

tzn ze zniszczony i zanidbany i na szybko reanimowany przez handlarza tak?

Może być właśnie tak że jest tylko odmalowany a technicznie to szrot, ale to są tylko moje przypuszczenia skoro długo stoi na sprzedaż.

Cheesburger    1

To moze lepiej ten?

http://olx.pl/oferta/zetor-5320-CID757-ID5oduH.html#19e745e803

Jak to jest z dostepnoscia czesci do Renault i Same z lat koniec 80 poczatek 90?

Moze w to zaczac celowac?

Ps. Czy mi sie wydaje czy ktod zajumal obciazniki z przodu?

Ps2 No chyba ze Lambusia

http://otomoto.pl/lamborghini-r4-A384278.html

:blink: ;)

Edytowano przez Cheesburger

Buszido007    43

Cheesburger, w takiej cenie lepiej poszukaj sobie czegoś 4x4.

Ponad 35 tyś za taki ciągnik i w dodatku bez przedniego to wg. mnie głupota, a przedni napęd zawsze się przyda.

Lepszy by był np. taki : http://olx.pl/oferta/zetor-7745-nie-5245-6245-7245-7211-7711-5340-6340-7045-CID757-ID8l9AX.html#b13c743bd2;promoted

3 tyś różnicy, a masz 4x4 i mocy więcej.

wlamaj1    34

Rama wygląda że nie wymieniana - słaba z zimnogiętego ceownika (chociaż czasami załaduję na taką dobrze ponad 5 ton i wytrzymuje a jest w opłakanym stanie), obrotnica również stary typ i po pierwszym wywracaniu burty już nie będą takie ładne - porysują się a nawet pogniotą o śruby kół, brak zaczepu z tyłu. Według mnie nie warto chociaż wygląd robi wrażenie...

szaman1    38

Jak to jest z dostepnoscia czesci do Renault i Same z lat koniec 80 poczatek 90?

Moze w to zaczac celowac?

Części są spokojnie w necie, lub na zamówienie w agromie, od zetoroskich droższe ale bardziej wytrzymałe. Ja osobiście za takiego zetorka nie dał bym 25 tys bo to nawet napędu nie ma, miałem 7211 do oprysku  z 3,8tys musiałem go zmienić na renie z przednim bo topił się z opryskiwaczem. Jak już się uparłeś na te zetorki to szukaj z przednim, chyba że masz małe gospodarstwo ale to według mnie grubo ktoś przesadził z ceną

knox777    4

Bo ten 5320 to ma 62,5 KM według wyliczeń. Ja posiadam Takiego krajowego to powiem że przodek by się przydał i większe dociążenie przodu bo za lekki jest, a standardowe obciążniki są. W obecnej chwili poszukuje agregatu ścierniskowego ale ciężko jest coś znaleźć bo na 5 łap gęsiostopek trochę za ciężko mu i trudno w ofertach na 4 znaleźć albo kupić i odjąć, ale jaki sens?

mariuszd93    489

dlaczego dziwne ? balon dosyć popularny na sprzętach z exportu... cena rozsądna

typowe  to  16 x750 , te  wyglądają mi na  większe 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?