Skocz do zawartości

Polecane posty

kamilrudy    7

http://olx.pl/oferta/masey-ferguson-2680-turbo-140-km-CID757-ID8cMEh.html#4f854f415d co myślicie o tym sprzęcie? Pracował ktoś na takim jakieś opinie?

Witam. Posiadam MF 2640. Ma silnik wolnossący, a taki 2680 oglądałem nie wydaje mi sie żeby miał 140 km.    Mój sprzęt ok 10 lat temu kosztował mnie ok 28tyś i był w za***istym stanie, zmieniłem mu tylko opony i sprzęgło, teraz jest wszystko dostępne tylko nie trzeba jechać do korbanków bo oni to mają ceny z kosmosu. Ogólnie ciągniczek super, cięzki,zwinny jak na swoje gabaryty, podnośnik silny, Nie mam pojęcia o stanie tego z oferty, ale jest troche zajechany w środku :)

pawel885    376

126-130 koni zależy od rocznika. Przy tego typu ciągnikach raczej należy unikać okazji cenowych, lepiej poszukać niezjechanego za 30-35

wojtal24    165

Prawdopodobnie jest to handlarz z okolic Łowicza malowany picowany i te plastikowe chlapacze z tyłu założone kupiony pewnie od pierwszego właściciela, jeżeli to jest tam co mówię to są kupowane szroty z Polski, Anglii i wszystko rozkręcane malowane czyszczone, zdejmowane ładowacze podmieniane opony itp, ale znam człowieka który sobie kupił  stamtąd  zetora 9540 i nie narzeka albo nić nie mówi

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

grzesior90    23

Dzwoniłem to mówi ze oryginał farba, on jest handlarzem ale od rolnika pierwszego właściciela wzięty. miejscowość Wygoda o ile dobrze zrozumiałem przez telefon.

janusz20    105

Pewnie kraina krętaczy i oszustów bywam tam czasem nigdy nic oryginalnego nie było same szroty. ciekawe dlaczego ten zetorek ma zmieniony fotel po 4 tyś nie powinien być zużyty 

Mikruss    55

Janusz co do fotela to w zetorze bardzo szybko sie niszczy. Co do farby widac ze nie jest zwierza bo są widoczne zadrapania, wgniotki itp wystarczy polerka a handlarzy z Łowicza nie wrzucałbym do jednego worka bo brat kupił tam beczkowóz i faktycznie jak facet mówił jak nówka.

Ps. Nasz zetor w domu ma ok 8 tys mth i ma lakier jakby ktos go malowal ale przez 24 lata pod dachem a chlapacze na blotnikach sa do dzisiaj od nowości w idealnym stanie.

Edytowano przez Mikruss

felgi na pewno malowane ale to pewnie dlatego ze farba odłazi u mnie jak keszerem przejadę za blisko  to odrywa farbę  i lakier chyba oryginalny bo naklejki koło węża od wspomagania są i ta czarna z napisem zetor 7245 też orginalna  a opony są ładne to nawet z 5 tyś zł są warte no i obciążniki nawet nie najgorszy zetor tylko zęby silnik i skrzynia była zdrowa to ładny zetor

zetorki12    1932

Ten Zetor wygląda całkiem , całkiem .Błyszczy się bo jest spryskany jakimś specyfikiem , widać na ostatnim zdjęciu .

ekwador    11

http://olx.pl/oferta/volvo-2654-4-4-CID757-ID7dFtR.html#bda42d6bd4

cena z kosmosu i ciekawe skąd cześć do tego? :blink:

może i dla nas z kosmosu ale to typowa zabawka dla terenów górzystych, mozesz je zobaczyć choćby w Alpach, Nawet na YT sporo jest filmów gdzie widać jak pracują.

Ciekawe też jak przebiega zmienianie tych maszyn... Trochę pewnie czasu potrzeba na to 

No nie idzie taka wymiana osprzętu jakoś szybko, ale lepsze jest to niż nic, Na niektóre góry ciągnik się nie wdrapie ale tym już się da :)  I o to chodzi

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.