Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    380

Znajomy 2 lata sprzedawał trola, zszedł na 2 tys dopiero kupiec przyjechał, cyklop za 5 tys musi być 100% sprawny, 

rafto    29

W zetorach tak jest że jak dłużej postoji to paliwo wraca do baku więc że nie chciał odpalić to nie znaczy że złom. Chociaż nie każdy tak ma ale z tego co słyszę to dużo ;) Ja w swoim mam założony zaworek zwrotny- chyba tak się na to mówi i nie ma problemów z tym ;) Chyba że go podpomowaliście i nie chciał odpalić.

Ja pojechałem pierwszego obejrzeć i go kupiłem  :)

kamil16251290    324

Przecież nie napisałem że złom. Nie było właściciela więc nie chciałem kombinować u kogoś. Miałem już kiedyś 7245 przez 14 lat więc wiem jakie są bolączki Zetora do odpalania.

KlimekPL    123

Podpicowany , drogi i nie ma 55KM  . Tak w skrócie .

36 tysięcy za 5245 to uważasz, że drogo? Mi się nie udało znaleźć tańszych 5245 a jeśli już, to w opłakanym stanie wizualnym i pewnie nie tylko wizualnym.

tom1989    16

Zamiast kupować 5245 lepiej dołożyć parę tys i kupić 7245 lub 6245 ale co kto woli...

matisz    16

Jezeli to nie zadna sciema to co by nie było w niej zespsute to i tak sie opłaca brac bo za 5 tys zrobiłbys remont i za 10 tys miałbys cacy ciagnik, a tutaj sama kabina jest warta 2 tys :)

Edytowano przez matisz

rafto    29

@tom1989za 36 tyś spokojnie już kupi 6245 nawet z turem ;) 7245 bez tura ;) jeżeli chciałby kupić 7745 to by musiał trochę dołożyć ;)

@Cheesburger  Może zastanów się nad 7711 chyba że masz mokre tereny i potrzebny Ci napęd ;)

Edytowano przez rafto

szmergiel    195

wy to naprawde macie problem z mysleniem,na zdjeciu 3p z rocznika ponad 1983 z nowa kabina na kwadratowej osi a niektorzy jak glopiotkie dzieciaczki sie podniecaja ,a zadzwon i jedz skoro tak tanio,no chyba ze nawet tych 5 tys sie  nie ma  to pozostaje pisanie w necie glupot.oj zdziwi sie potencjalny lowca okazji jak pojedzie ogladac oj zdziwi ,ale dobrze mu tak jak myslenie szwankuje.

szaman1    38

a co myślicie o tym siewniku do QQ i na co zwrócić uwagę przy zakupie ? 

http://olx.pl/oferta/siewnik-do-kukurydzy-monosem-pneumatyczny-CID757-ID8e3k9.html#5888b4cec1

Wiem że to nie pieniądz ale ja dał bym sobie spokój z takim siewnikiem. Nieprecyzyjny siew,  jak jest wyj..ny to raz będzie siał co 8 raz co 30 , jak turbina będzie zapieczona co często zdarza się po zimie nieprecyzyjnie będzie wstrzeliwał. Nie mówię tu konkretnie o monosemach bo uważam że to w miarę dobre siewniki, ale lata robią swoje. Przerabiałem jednego takiego i jednego beckera. Jak się nie sieje więcej niż 15 ha to najlepiej nająć nowy siewnik. Nawet taki siewnik na czysto żeby się wrócił to musisz nim zasiać ponad 60 ha

XMK13    365

Ta 60-tka może mieś ok 80 KM, bo silnik nie jest z Ursusa/MF-a. Ten rzutnik bel to nie nowy pomysł, ale wykonanie jest całkiem porządne jak na samoróbkę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?