Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

cześć

szukAM ŁADOWARKI OSTATNIO ODWIEDZIŁEM SIEMIATYCZE http://olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-jcb-520-50-CID757-ID89krJ.html#766e2e3241 I STWIERDZIŁEM ŻE JEST ZA MAŁA I NIE DA RADY W BŁOCIE Z KOLEI OSTATNIO ZNALAZŁEM O TAKĄ http://olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-claas-ranger-920-CID5-ID6XlL5.html#f2885e6521 NIE OGLĄDAŁEM JEJ JESZCZE I JEŚLI KTOS JA OGLĄDAŁ CZY TEŻ ZNA TEGO HANDLARZA  NIECH SIE WYPOWIE NA JEJ TEMAT BO W SOBOTE LECE JA OGLADAC A TO TROCHE DROGI JEST OD PRZYTUŁ I PO PROSTU NIE CHCĘ MARNOWAĆ CAŁEGO DNIA 

PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEĆ

PS. POCHODZĘ Z PODLASIA

mariuszd93    489

raczej d43

chyba d44

Proszę o  coś  więcej o  tych przyczepach  ? 

to raczej  małe  przyczepy  . poniżej   4  t,  raczej  w  okolicach  3  ton ,  czy  sie mylę 

a  ta  z  obrazka  to niby  6 ton  ,  wywrotka...

http://olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-6-t-stan-bardzo-dobry-CID757-ID7U2df.html#d679829be2

Edytowano przez mariuszd93

KlimekPL    123

Udało się komuś dodzwonić do tego gościa od Zetora 5341 i jałówek (co napisał, że za granice wyjeżdża)?

Szkoda, że za 4 sekundy połączenia (włącza się automatyczna sekretarka po angielsku) z konta pobrało mi 2,37zł... I jak tu się dogadać w takiej sytuacji?

Edytowano przez KlimekPL

mariuszd93    489

a  po  co tam  dzwonisz?  albo  się  pomylił  z  ceną  albo chodzi o  zaliczkę 

to  zagraniczny  numer  zresztą...... 

KlimekPL    123

Wiem, że zagraniczny ale mimo wszystko chciałem się dowiedzieć co ma w ofercie, bo jeśli nie ciągnik to może jakaś ciekawa maszyna w dobrej cenie. Ale jak mam tak się dodzwaniać i wydzwonić wszystkie pieniądze...

mariuszd93    489

to  napisz wiadomość  , moze  odpisze ,  z  propozycja  że  wpłacasz  kase  i  on  wysyła  ........ :D

aro1975    114

Proszę o  coś  więcej o  tych przyczepach  ? 

to raczej  małe  przyczepy  . poniżej   4  t,  raczej  w  okolicach  3  ton ,  czy  sie mylę 

a  ta  z  obrazka  to niby  6 ton  ,  wywrotka...

http://olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-6-t-stan-bardzo-dobry-CID757-ID7U2df.html#d679829be2

mam taką tylko że niską nadaje się do zbierania na nią kamieni i wożenia kontenerów z wodą na pole :), ładowność 3-3,5t, objętościowo to wchodzi zbiornik zboża z bizona - pomyłka nie przyczepa

KlimekPL    123

Dzwoń bo ktoś Cię ubiegnie :D

To mówi się trudno i żyje się dalej :D

to  napisz wiadomość  , moze  odpisze ,  z  propozycja  że  wpłacasz  kase  i  on  wysyła  ........ :D

Napisałem, ale zero odpowiedzi. Pewnie ktoś sobie jaja zrobił, więc dałem sobie spokój. No bez przesady, nawet jeśli już w ciągu godziny musiałby wszystko sprzedać to nie za 4900 ciągnik który jest wart średnio 50-60 tysięcy.

Buszmen11    0

Oferta od:Osoby prywatnej
Rodzaj:Przyczepy

Przyczepa niemiecka 5 ton ładowności.

Wymiary 4,50x1,90x50. Nowe borty i podłoga.

Opony 750x20. Przyczepa nie posiada dokumentów

202949127_2_644x461_sprzedam-dodaj-zdjec

Ta  z mojego linku jest  sztywna  chyba .... 190  cm  szerokości, to  50  cm  za  podłogę  bedzie  wystawać  druga  bela   a  oś  bardzo   wąska........

może  masz  inną 

moja ma te same wymiary paki, tylko wywrotka. opuszczam do bali prawą burtę-jest 240 cm, tyłek też wtedy 4 rzędy wchodzą. mimo wąskich osi naprawdę nie jest wywrotna

rafto    29

Miałem taką przyczepę z dokumentami brak przeglądu D-44A roczne burty i nadstawki z allegro, podłoga zdrowa, dwa tłoki , nie sprawne hamulce, nowa instalacja elektryczna, 2 opny 8.25-20 dwie 7.5 albo 7 -20 w średnim stanie, ramy naprawdę idealne poszła latem za 5400 zł.

Naprawdę bardzo ciężko jest sprzedać ten model w rozsądnych pieniądzach a początkowo ceniłem ją 6,5 tyś gdzie byłaby to D47 to po 10 tyś cenią w takim stanie :) Ata w linku warta jest z 4, max.-5 tyś przy nie spawanych w miarę prostych ramach ;)

Edytowano przez rafto

szaman1    38

cześć

szukAM ŁADOWARKI OSTATNIO ODWIEDZIŁEM SIEMIATYCZE http://olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-jcb-520-50-CID757-ID89krJ.html#766e2e3241 I STWIERDZIŁEM ŻE JEST ZA MAŁA I NIE DA RADY W BŁOCIE Z KOLEI OSTATNIO ZNALAZŁEM O TAKĄ http://olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-claas-ranger-920-CID5-ID6XlL5.html#f2885e6521 NIE OGLĄDAŁEM JEJ JESZCZE I JEŚLI KTOS JA OGLĄDAŁ CZY TEŻ ZNA TEGO HANDLARZA  NIECH SIE WYPOWIE NA JEJ TEMAT BO W SOBOTE LECE JA OGLADAC A TO TROCHE DROGI JEST OD PRZYTUŁ I PO PROSTU NIE CHCĘ MARNOWAĆ CAŁEGO DNIA 

PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEĆ

PS. POCHODZĘ Z PODLASIA

Nie myślałeś o MERLO  w tej cenie wyrwiesz lepszą od tego claasa

Gramgro    2

http://wymieniajmy.pl/a/971/koparko-spycharka-bialorus

Rozumiem

A bardziej te stalowe nerwy - to chodzi o jednostkę napędową czy raczej caloksztalt?

Posiadam też rolniczą. Sprzęt nie do zajechania. Z rolniczej zdjąłem osprzęt i chodziła z paszowozem a teraz z rozrzutnikiem 8t. Do kopania to sprzęt przestarzały. Budowlana trochę szybsza jest. Sam wynajmowałem koparkę do pogłębiania strugi, kiedyś nią pogłębiałem to podziękowałem za tą robotę. Części jest pełno, wystarczy po rynkach ruskich popytać nawet.

maniana    6

http://wymieniajmy.pl/a/971/koparko-spycharka-bialorus

Rozumiem

A bardziej te stalowe nerwy - to chodzi o jednostkę napędową czy raczej caloksztalt?

Silnik to akurat w tym traktorze jest nieśmiertelny. Z tymi nerwami bo bardziej z własnego doświadczenia bo mam wypracowany egzemplarz i już chciałby remontu. 

Ogólnie traktor spełnia swoje zadania. Jest szybki, mocny, mało pali, chodzi na wszystkim co wlejesz, części tanie a nawet jak by nie było to na internecie używane w cenie złomu kupujesz. Prosta konstrukcja jak cep. Wszystko na wierzchu nie trzeba połowy ciągnika rozbierać.

Do czego można się przyczepić to wiele takich drobnych awarii, Wycieki z hydrauliki na porządku dziennym. Zimą ciężko pali. Słabe wspomaganie. Komfortem też nie grzeszy.  

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?