Polecane posty

Buszmen11    267

co  to  za  przyczepa?

http://olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-6-t-stan-bardzo-dobry-CID757-ID7U2df.html#d679829be2

 

przy  takiej  skrzyni  i  tej osi  łatwo to  wywrócić  chyba ......

http://olx.pl/oferta/sprzedam-CID757-ID82z3H.html#d679829be2

odnośnie przyczepy z drugiego linku. mam taką na kolach 9-16, burtę prawą i tyłek opuszczam, wchodzi 14 balotów 120, wbrew pozorom nie jest wywrotna, bardzo lekko się ciągnie. ma orginalne takie patenty do opuszczania burt na bolce, nie trzeba łańcuszków. wywrot na 2 strony, moja ma ręczną pompkę dodatkowo, w razie czego można wywrócić bez ciągnika. hamulce najazdowe. na podwójne burty spokojnie można sypać pszenice, bez problemu wytrzyma. a dodam że wysokość paki jest na poziomie rozrzutnika 3t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

 

Przede wszystkim ma on 75 KM, a nie 82. Jest to praktycznie jeszcze Ford.

http://konedata.net/...it/ford5640.htm

Ludzie w ogłoszeniach często dodają mocy. Tylne koła niestandardowe w tym z ogłoszenia.

 

A czy do tego typu maszyn dostępne są jeszcze części?

http://wymieniajmy.p...charka-bialorus

Są dostępne na pewno do samego ciągnika (Jumz), nie wiem jak z osprzętem budowlanym i hydrauliką bo to już wychodzi całkowicie z użytku.

Szczerze odradzam jakiejkolwiek koparki tego typu bez napędu 4x4...

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32

 

Byłem u tego handlarza kilka miesiący temu po tura do zetora . Przez tel. zapewniał mnie że nigdzie nie spawany, nie pęknięty itp ;) Po dojechaniu na miejsce okazało się że tur w kilku miejscach pęknięty i dość mocno pospawany a zetor na którym był założony nie chciał odpalić.

 

 Większość tych ciągników jak nie wszystkie sprowadzone i raczej bez ubezpieczenia także nawet na drogę nie wyjedziesz żeby go bardziej przetestować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

luke16 u mnie w promieniu 30 km jest co najmniej 6 firm co robią szyby do ciągników. Robisz sobie szablon, i jedziesz i dorabiają w jakim chcesz kolorze i czy prosta czy gieta ale do większości ciągników zachodnich już mają szablony gotowe. Ja do Fiata dorabiałem 5 szyb, uchwyty sobie kupiłem uniwersalne na allegro, jak i tulejki z podkładkami co dajesz przez szybe, zaznaczylem w szablonie gdzie i jakie mają byc otwory i w ciągu 5 dni mialem do odebrania szyby zahartowane z atestem.

możesz dać jakiś link do tej aukcji ? Bo do Forda chciałem właśnie te tulejki kupić, co idzie przez szybe i sie zakłada siłownik, ale nigdzie nic nie moge dobrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

 

izydor6280, w 14 Gru 2014 - 09:04, powiedział:

snapback.png

133 a na drzwiach 155   :lol:

http://allegro.pl/re...4897156041.html

 

gość nawet nie wie co sprzedaje, kilka puszek farby i naklejki nie robią z 133 wersji Nectra

witam identyczna jak moją 155-54 renia w wersji Nectra albo obudowa chłodnicy jest nie od tego modelu bo raczej nikt by nie wymieniał obu drzwi od kabiny

tylko tu nie ma turbo, wydaje mi się że ktoś przeszczepił silnik z 133 i dlatego są takie naklejki


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

może ktoś zmieniał blachy na 62 a ten kupił i ulepił  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

@Luke16: Takie c360 wychodziły(oczywiście bez tkiej maski i kabiny, kabina jest z 355 czeska, a maska z 385 obcięta pewnie). U nas we wiosce pewien rolnik ma w oryginale 1979 z okrągłą osią i taką belka zaczepową (ma go od nowości).

 


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Ten C-360 wygląda normalnie, takie maski i kabiny szły na eksport, w zalezności od kraju z różnym wyposazeniem. Tu akurat nie widzę wspomagania i niezależnej pompy do hydrauliki, więc to jakaś biedniejsza opcja do krajów trzeciego świata, takich jak Polska :D

W każdym razie wygląda to na jakiś odrzut z eksportu, a nie przeróbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 

i pewno jeszcze po wcześniejszej wpłacie na konto :P ciekawe ilu sie da nabrać... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

odnośnie przyczepy z drugiego linku. mam taką na kolach 9-16, burtę prawą i tyłek opuszczam, wchodzi 14 balotów 120, wbrew pozorom nie jest wywrotna, bardzo lekko się ciągnie. ma orginalne takie patenty do opuszczania burt na bolce, nie trzeba łańcuszków. wywrot na 2 strony, moja ma ręczną pompkę dodatkowo, w razie czego można wywrócić bez ciągnika. hamulce najazdowe. na podwójne burty spokojnie można sypać pszenice, bez problemu wytrzyma. a dodam że wysokość paki jest na poziomie rozrzutnika 3t

 

Oferta od:Osoby prywatnej
Rodzaj:Przyczepy
   

Przyczepa niemiecka 5 ton ładowności.

Wymiary 4,50x1,90x50. Nowe borty i podłoga.

Opony 750x20. Przyczepa nie posiada dokumentów

202949127_2_644x461_sprzedam-dodaj-zdjec

 

 

Ta  z mojego linku jest  sztywna  chyba .... 190  cm  szerokości, to  50  cm  za  podłogę  bedzie  wystawać  druga  bela   a  oś  bardzo   wąska........

może  masz  inną 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj