Skocz do zawartości

Polecane posty

Mikruss    55

Ja  ostatnio  widzialem u znajomego Johnego w takim malowaniu tez z komunalki, mial jeden fajny bajer bo w pedale gazu byl tez zainstalowany rewers :)

slajders25    11

Ja tez kiedys byłem w Damasławku i więcej tam nie pojadę. Szkoda czasu, a straciłem cały dzień.

W Damasławku są 3 punkty, jak już jechać do kogoś z damasławka to do Łuczaka, choć i u niego cudów nie ma ( 3 letnie ciągniki na łysych oponach) reszta to cięgniki aż mchem obrośnięte stoją kilka lat na placu, myte całe chyba jakimiś detergentami na silniki bo maski w jakiś dziwnych odbarwieniach. A ceny zwalają z nóg

I ja tam trafiłem jak szukałem sobie MF-a (550km w jedną stronę) To co zobaczyłem w realu było szokiem. Sam szrot a przez telefon miód malina Każdemu odradzę wyjazd w tamte okolice Szkoda czasu i nerwów.

Edytowano przez slajders25

mariuszd93    489

Jak już pisałem gość mówił przez telefon ze wszystko ok  a jak zajechaliśmy na miejsce  to pierwsze co po odpaleniu ciągnika był załączony napęd który nie chciał się wyłączyć  dopiero po jakimś czasie i tak było po każdym odpaleniu .......

W  serii 30xx  sterownik automatycznie załącza napęd  po każdym odpaleniu .....

ptaszyna    125

Tak to jest czasami jak się nie zna, można prawidłowo działający sprzęt uznać za popsuty.

misiulek    14

W  serii 30xx  sterownik automatycznie załącza napęd  po każdym odpaleniu .....

to dlaczego nie można go wyłączyć ? i w jakim celu to niby robi ?

Tak to jest czasami jak się nie zna, można prawidłowo działający sprzęt uznać za popsuty.

nie na wszystkich maszynach się człowiek musi znać i pierwszy raz się spotkałem z tym ze ciągnik sam napęd załącza po odpaleniu i odrazy ze nie działa jak należy  ale w takiej sytuacji sprzedający powinien nas wyprowadzić z błędu a on ze nie wiem czemu tak jest 

sebe1033    62

u mnie też w fiacie załącza się czasem przedni napęd ale nie przy odpalaniu a przy jeździe sam :huh: a raczej się nie wyłącza ;)

mam skrzynie 40 km/h a przy tej prędkości jest zazwyczaj hamowanie na 4 koła a żę hamulce są tylko na tył :huh: to załącza się przedni napęd i tym sposobem hamuje przód :P

Więc czasem zawiesi się czujnik od hamowania a raczej dołączania przodu to 4x4 jest niby załączone i żeby wyłaczyć to trzeba podotykać pedał hamulca -_- (przy tym żę cały czas przycisk od załączania 4x4 jest wyłączony i wcale go nie tykam)

brandys    2

w rol- tech 4 lata temu kupiłem claas44s i jaknajbardziej jestem zadowolonyoferta wpelni odpowiadała stanu faktycznemu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.