Skocz do zawartości

Polecane posty

Albert11    0

koledzy  mam pytanie  takiego typu . znalazłem w ogólszeniu mf 4255 rok 2002 ciagnik bez elektroniki poprostu mechaniczny .  cena jego wynosi 52 tys.  facet szedł na 50 . wszystko w nim wyglada  ok nie jest odnawiany silnik wparzadku . tyllko  ta cena mnie troche zastanawia czy ona nie jest za  tania ?  czy warto sie zainteresowac nim czy dac sobie spokój ?

jan34533    16

Ja tez kiedys byłem w Damasławku i więcej tam nie pojadę. Szkoda czasu, a straciłem cały dzień.

szaman1    38

Ja tez kiedys byłem w Damasławku i więcej tam nie pojadę. Szkoda czasu, a straciłem cały dzień.

W Damasławku są 3 punkty, jak już jechać do kogoś z damasławka to do Łuczaka, choć i u niego cudów nie ma ( 3 letnie ciągniki na łysych oponach) reszta to cięgniki aż mchem obrośnięte stoją kilka lat na placu, myte całe chyba jakimiś detergentami na silniki bo maski w jakiś dziwnych odbarwieniach. A ceny zwalają z nóg

misiulek    14

co z nim jest nie tak,  bo ze znajomym mieliśmy jechać go obejrzeć.

Jak już pisałem gość mówił przez telefon ze wszystko ok  a jak zajechaliśmy na miejsce  to pierwsze co po odpaleniu ciągnika był załączony napęd który nie chciał się wyłączyć  dopiero po jakimś czasie i tak było po każdym odpaleniu druga sprawa nie działa przekaźnik WOM  nic nie reaguje  sprzedający twierdził ze ostatnio działał to samo mówił tez o skrzyni po odpaleniu był na reduktorze i oczywiście nie można było przełączyć na zająca i przyszedł Pan mechanik coś pogrzebał i ręcznie przerzucił ale z powrotem już się nie dało no i z takich mniejszych problemów z odmy leci więcej dymu jak z komina no i nie działają przyciski na błotnikach a z kontrolek na blacie to choinka a najlepsze było to ze jak jesteśmy zainteresowani to oni to naprawia tylko trzeba zostawić z tysiąc zaliczki :P

jan34533    16

W moim przypadku było podobnie ale o zaliczce nie mieli odwagi wspomniec. A miałem nadzieję że w takiej ładnej firmie kupie dobry traktor.Tak myślę że jeszcze dużo wody upłynie, że jak ładna firma to dobry  ciągnik,

soltys48    315

ile KM potrzeba żeby coś takiego tachać http://olx.pl/oferta/agregat-brona-wirnikowa-siewnik-lely-4m-okazja-CID757-ID5m4DT.html#5a855f4e0e;promoted i czemu tylko 23 redlice na 4-ech metrach?

tylko tyle bo to nodet i z francji widziałem już takie siewniki jak szukałem dla siebi na 3 metrach miały po 17 lejków

do zboża wydaje mi się ciut za rzadko ale do rzepaku...........

janusz20    105

I tak co jakiś czas trzeba przestawić.

Edytowano przez janusz20

aro1975    114

ale ciągnik dodatkowo stabilizuje cyklopa - nie bardzo widzi mi się takie rozwiązanie

ptaszyna    125

Jak taki idealny to po co go malował (1999) w tym roczniku powinien być w oryginale. Sam szukałem overuma i wszystkie malowańce miały spawane (zaszpachlowane) wieżyczki-obrotnice to ich słaby punkt a potem trzeba pomalować dla nie poznaki.  

Edytowano przez ptaszyna

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.