Skocz do zawartości

Polecane posty

bartek1992    34

Nie wiem czy poduszkę można flekować ale sprawdź zaworek w sprężarce , bo  jak mocno nie leci to raczej nie ucieka poduszką , najgorsze to jak te sprężyny gazowe   nie trzymają to wtedy możesz mieć powietrze a  i tak siedzisz jak na trampolinie ( wpadniesz w dziurę to można głową w dach je..nąć)

Bartek jak ci przywiozą to na spuszczonym powietrzu sprawdź czy amortyzuje bo jak będzie dobijać do spodu to właśnie te sprężyny nie trzNa

Na co mam jeszcze zwrócić uwagę i co jeszcze sprawdzić ?

rafal4610    54

chyba tylko silnik Perkinsa :P Reszta niby podobna, ale jest inaczej i podobno ogromny problem z częściami. Widziałem takiego u mechanika i zagadałem, to mówił że ma go dość. Facet kupił tanio i przyprowadził do niego na naprawy. Niestety nie ma w nim nic "normalnego", tylko wszystko jakoś głupio przemyślane. Mechanik musiał wiele rzeczy poprzerabiać, bo org. części nie ma, a nie mógł od niczego dobrać. Być może ten jest nowszy i coś sie zmieniło, ale mam jakieś uprzedzenie do tej marki, chociaż sam przez moment o takim myślałem, bo miałem pod nosem 75KM 4x4 za 12 000zł i to sprawnego.

bergman31    10

Ten IMT 579 bazuje na licencji MF 175, ale może się różnić od oryginału rozwiązaniami konstrukcyjnymi.  

Mikruss    55

podnosnik niemal idento jak w MF, jest jedna roznica ale np. cala czapka od imt pasuje do MF.

Ogolnie daj sobie spokoj, wadliwe wspomaganie oraz przedni naped, z tylu zamontowane dziwne 2 pompy od podnosnika i strasznie wyja. U nas na wiosce jeden ma takiego w gospodarstwie 100 ha i przy areale ok 50-60 ha taki 90 km chodzil jako glowny cia gnik, teraz ma innego 75 km z turem i ogolnie zasuwa caly rok.

Arek    113

Mi własnie z takiego ucieka wolno powietrze można to jakoś zregenerować?

orientuje sie ktośczy ten miech można dokupić lub z wulkanizować?

Do gramera kupi się każdą cześć ale niestety ceny nie są niskie.

soltys48    314

Jak ktoś chce mieć same problemy to proponuje zakup IMT:

-ciągnik wyje strasznie

-napęd załączny samoczynnie do prędkości bodajże max 10km/h

-pompy podnośnika awaryjne

-wspomaganie awaryjne

-skrzynia bez przełożeń do pracy w polu

-zakup części zamiennych graniczy z cudem

-silnik to nie 100%perkins tylko na licencji perkinsa

Jedyny plus to oszczędność paliwa-w orce hektar 4 skibami na średniej ziemi potrafi zrobić na 12-13litrach

Mikruss    55

ten Zetor 7745 niby taki orginał a cała doopa pomalowana na nowo (i to chyba farba Greene bo mocno zielona, a oryginał był ciemniejszy jeszcze).

Siedzenie pasażera też ma nowe obicie.

Ogólnie to chyba ktoś z drzewa spadł i walnął się z ceną o dobre 25 tyś zł :D

damianbor    8

Pierwsza rejestracja w 2004 roku? O czym niby to ma świadczyć? To że nie rejestrowany to nie znaczy ze nie używany tym bardziej że cały tył pomalowany. Mój gad jest z 1971 a zarejestrowany w 2013 to mam z niego wołac 100.000 bo roczny? Ludzi naprawdę pogrzało :blink:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.