Skocz do zawartości

Polecane posty

koczas    54

No daleko nie mam to mogę i ciągnikiem podjechać, to zapnę i zobaczę co się będzię działo, ale dzieki za info, będę to miał na uwadze. A jak się tym orze?

solek01    30

Nie natrafił ktoś na ofertę sprzedaży brony wirnikowej 2m w cenie do 3,5tyś zł? najlepiej południowo wschodnia polska?

szaman1    38

http://olx.pl/oferta/sprzedam-siedzenie-pneumatyczne-polecam-CID757-ID4CP5d.html#8e0c14e7bb

zakupiłem takie do mojego zetora , teraz tylko czekać na kuriera

Kupiłeś to co jest w ogłoszeniu, czy tylko przykład podałeś.

Za te w ciemno bym nie dał więcej niż 300 zł, nie ma pewności czy powietrze trzyma, nie wiadomo czy rolki nie są wybite,czy sprężyny gazowe trzymają. Nie wiem ile dokładnie kosztuje zetorowskie ale ja bym wolał dać te 800 i kupić porządne mechaniczne. Miałem już do czynienia z wybitym siedzeniem grammera, jak to rozebrałem i pojechałem po części to przyjechałem z nowym z grene a to na złom wyje...łem

Edytowano przez szaman1

bartek1992    34

Przygotuje akumulator i przewody do sprawdzenia jak kurier przywiezie, miałem zamiar jechać obejrzeć ale za daleko

Edytowano przez bartek1992

wojtal24    173

Za te w ciemno bym nie dał więcej niż 300 zł, nie ma pewności czy powietrze trzyma, nie wiadomo czy rolki nie są wybite,czy sprężyny gazowe trzymają. Nie wiem ile dokładnie kosztuje zetorowskie ale ja bym wolał dać te 800 i kupić porządne mechaniczne. Miałem już do czynienia z wybitym siedzeniem grammera, jak to rozebrałem i pojechałem po części to przyjechałem z nowym z grene a to na złom wyje...łem

Mi własnie z takiego ucieka wolno powietrze można to jakoś zregenerować?

orientuje sie ktośczy ten miech można dokupić lub z wulkanizować?

bartek1992    34

Może trochę źle napisałem, nie kupiłem, będę płacił przy odbiorze jak będzie dobre po sprawdzeniu

solek01    30

Może trochę źle napisałem, nie kupiłem, będę płacił przy odbiorze jak będzie dobre po sprawdzeniu

a jaki kurier da ci sprawdzić zanim zapłacisz? chyba że znajomy i napisze że odmówiłeś przyjęcia a tak to musisz zapłacić, możesz sprawdzić przy nim i jak będzie złe to napiszecie protokół. No ale teoretycznie jak kupiłeś w internecie to masz 10 dni na oddanie.

szaman1    38

Mi własnie z takiego ucieka wolno powietrze można to jakoś zregenerować?

orientuje sie ktośczy ten miech można dokupić lub z wulkanizować?

Nie wiem czy poduszkę można flekować ale sprawdź zaworek w sprężarce , bo  jak mocno nie leci to raczej nie ucieka poduszką , najgorsze to jak te sprężyny gazowe   nie trzymają to wtedy możesz mieć powietrze a  i tak siedzisz jak na trampolinie ( wpadniesz w dziurę to można głową w dach je..nąć)

Bartek jak ci przywiozą to na spuszczonym powietrzu sprawdź czy amortyzuje bo jak będzie dobijać do spodu to właśnie te sprężyny nie trzymają

rafto    29

http://allegro.pl/siedzenie-grammer-msg-75g-pneumatyczne-podgrzewane-i4804485430.html  Nie lepiej coś takiego ? fakt nie ma podłokietników ale jest dużo wyższe :) Powiedzcie mi ono ma wbudowany kopresor i potrzebuje tylko zasilania elektrycznego ?? 

http://olx.pl/oferta/tur-3-ursus-c360-c330-zetor-oryginal-CID757-ID7Zy3d.html#268b51715a

Warto kupić ? tur 3 ? :o Handlarz mówi że to firma meprozet ale czy napewno będzie pasował do C360 ?

http://olx.pl/oferta/tur-meprozet-t-356-do-ursusa-3512-2812-mf255-235-uzywany-CID757-ID72CAJ.html

Edytowano przez rafto

Rolnik2517    385
XMK13    365

Przynajmniej nie ściemnione, że 3,5 tyś mth, mało używany, czasem tylko do odśnieżenia podjazdu... :)

pawel885    380

Jak był w dobrych rękach to jeszcze pochodzi... Z ciągnikami jak z ludźmi... Polak na emeryturze siedzi w kolejce do lekarza, Niemiec czy Francuz dopiero jest w sile wieku  ;) Polakowi dadzą leki za 5zł = części za grosze, Niemcowi nie pozwolą zachorować bo dadzą mu witaminy za 100zł = oleje i paliwa prima sort , a jak go złapie choroba to leki za 1000zł 

• Like 1

bayu86    13

Sprzedawca nie podał tam ceny. 

Edytowano przez bayu86

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?