Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jarecki88    183

tutaj 3p i daje rade z 3 obrotową

I jedzie te 8km/h czy tyle, że się koła kręcą? Dramat to raz. Dwa, że papajka się z tymi sprzętami się zaraz rozpadnie i będzie po zabawie. 

knox777    4

W niedalekiej przyszłości będę sprzedawał zetorka takiego jak tutaj i ten sam rocznik http://allegro.pl/zetor-5320-i-wlasciciel-98r-i4813028098.html tylko u mnie mam halogeny z tyłu i powiększany zbiornik paliwa na 90 litrów jak uważacie w jakiej cenie go plasować? 

Edit: Widzę, że rozpocząłem stronę z piekła rodem :D

Edytowano przez knox777

pawel885    380

No i koszt karmienia dopisywany pewnie do rachunku dłużnika. Jak padnie to nikt nie kupi i zrobią drugi przetarg  :)

romek6340    203

Komu "szwankuje" licznik? <_<

http://olx.pl/oferta/korekta-licznika-motogodzin-class-deutz-renault-fendt-case-mf-jd-CID757-ID7X1aX.html#510f52a8fc

To jest karalne, a ogłaszają się jakby nie wiem co... I co najlepsze: "korekta" <_<

Nie, to nie jest karalne. Korekty możesz sobie robić do woli jak Ci się podoba. Karalne jest co najwyżej ukrycie tej korekty przed nowym właścicielem.

koczas    54

Przepraszam z góry jeśli nie ten temat wybrałem, ale myślę że się nie pogniewacie. Podrzuci może ktoś podglądowo jakąś ofertę pługa do zetora 7711? Pola mam równe, średnie, obecnie zetor chodzi w pługu starym UG 4*30cm wraz z kolczatką i nie ma z tym zestawem najmniejszego problemu. Chciałem coś w kwocie ok 5 tysięcy złotych, żeby przede wszystkim dobrze krył i brał te 120 centymetrów(zagonowy czy obrotowy- nie ma znaczenia)

Harnas88    12

Jeśli chodzi o te przebiegi to powiem wam tak ze w autach jest to nagminne ale dla czego, bo auto powyżej 300 się nie sprzedaje. Samochody z niemiec a najbardziej w kombi i w diezlu w Niemczech nie stoją tylko ganiają po autostradach i długich trasach. Ale takie auta z przebiegiem 300, 400 czy nawet 500tyś. sa mniej zużyte niż jakies miejskie auto lub takie które kręci się w koło komina co ma przebieg faktyczny 100 tyś. Dlatego kto kupuje auto z głową nie zwraca uwagi na przebieg tylko na stan techniczny, podobnie jest z maszynami rolniczymi

pawel885    380

To nie o to chodzi, handlarz nie kupi u Niemca samochodu z przebiegiem 60tys bo by musiał dać np 2000 euro więcej niż w Polsce i automatycznie też nikt go nie kupi , im bardziej zjechany samochód tym większy zysk, Niemcy dbają o auta, serwisują, mają dobre drogi i przebieg 300000km nie robi na samochodzie wrażenia, więc czemu nie cofnąć o te 100tys jak samochód wygląda cacy? To samo tyczy się ciągników, myślisz że tam każdy ma 100ha i obrabia ciągnikiem 60 koni że nabije mu 15000h w 10 lat? 

Harnas88    12

Zgadzam się z toba Paweł. Tylko ze ja napisałem przykład o wyjściowym przebiegu typowych 200 tyś.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?