Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
simson2812    356

Mam pytanie bo jeżeli do 60 zakładnay byl silnik perkinsa to do Ursusa 3512 będzie pasować silnik od 60 ?

Rolnik2517    385

Mam pytanie bo jeżeli do 60 zakładnay byl silnik perkinsa to do Ursusa 3512 będzie pasować silnik od 60 ?

oryginalny silnik c 360 nie będzie pasował bo są stosowane kryzy do c 360 żeby silnik 3p można skręcić chyba że sobie takie kryzyz dorobisz sobie 

Edytowano przez Rolnik2517

ffox    0

http://allegro.pl/bester-midimagster-1801-spawarka-migomat-zestaw-me-i4796512335.html

co sądzicie o tym migomacie, bo cena jest dość atrakcyjna jak na cały zestaw.

Zerknij kolego na sprawność. Przy 160A tylko 10%. To raczej dla blacharzy samochodowych. Na pewno nie jest to sprzęt profesjonalny, jak to jest w opisie. W tej chwili następuje przejście z układów transformatorowych na inwertorowe. Ja tez zastanawiałem się nad takim Besterem, szukałem informacji około roku. Im więcej informacji, tym byłem mniej zdecydowany na konkretny model. W końcu padlo na Sherman MIG 220D. I nie żałuję. Nie spawam dużo, ale jestem zadowolony.

simson2812    356

Ja kupiłem kiedyś rowac'a używanego i działa świetnie idzie jak burza a gość za podobną cene kupił nowego to naspawać nie może bo wgl nie ma parametrów

tomekzet    38

mam taki migomat i powiem szczerze że może i szału jakiegoś strasznego niema ale biorąc pod uwagę jego cene to można się zastanowic,Grube rzeczy i tak spawam spawarka a takie delikatne właśnie tym migomatem, spawa w miarę dobrze, ale jak się go ustawi na max to szybko sie termik włącza i trzeba czekac.  

Alio    61

Ja się kiedyś przymierzałem do takiego migomatu ale na szczęście znajomy dał mi taki wypróbować i szybko zrezygnowałem z kupna. Dołożyłem nieco ponad 1000 zł i kupiłem coś podobnego do tego: http://allegro.pl/spawarka-inwertorowa-migomat-mig-mag-mma-tig-350-a-i4747650074.html

tyle  że mój ma  385A. Ale takim to naprawdę wszystko można spawać. A jak się założy 1.2mm to najgrubsze teowniki można przepalić na wylot bez problemu. Spawy piękne a i wbudowana spawarka na elektrody też czasem się przydaje.

Adam224360    35

Śmiać mi się z chce z opisów ciągników pare stron wcześniej "ciągnik nie pracowal w polu, pracowal przy budowach dróg ciągnąc zbiornik z wodą", "ciągnik wyciągał jachty z mariny" itd, zaraz handlarze będą pisać że ciągnik wyjeżdzał tylko raz w roku z garażu i to na dożynki ;| brak słów.

kizak    65

Jestem “starej daty“ i nie wiem jak wkleić stronę, chodzi o allegro aukcja nr.4808729060. 250a 60 procent sprawności plus maska w cenie :blink: ,taniocha :rolleyes: i drżyj stara instalacjo elektryczna,na moje oko to przy max przełknie ok .5 kw.jedną “żyłą“,jeśli się mylę to poprawcie B)

kizak    65

Przepraszam rypnęłem się w jednej cyfrze 4808739060 powinno być,a tam to jakby Putina “działka“

johenek    3

Już za późno kupiłem ten migomat co wstawiłem. 

Mi on będzie służył głównie do spawanie jakiś drobiazgów typu maska w ciągniku, jaką osłonę pospawać itd.

turion23    1

jeśli ktoś na co dzień spawa migomatem to polecam albo Esaba albo Froniusa bo są to jedne z lepszych spawarek.ostatnio w firmie zakupili sześć nowych Froniusów i 10 Esabów 500 to rzeczywiście świetnie się sprawują a spawają w dość ciężkich warunkach i non stop bo praca 3 zmianowa więc rzadko stygną.

Arturos21    4

koledzy co powiecie o tym pługu warto go kupić?? http://otomoto.pl/plug-kverneland-ld100-packomat-bardzo-ladny-A468381.html

Proszę o pomoc czy ten pług wytrzyma z tym pakomatem czy jest za delikatny chce kupić pług z pakomatem i tak patrze na tą oferte ale nie chciałbym zonka zrobić z nim i czy ciagnik 120 km da rade na od 4 do 6 klasy

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?