Skocz do zawartości

Polecane posty

Andr3w    48

co takiego ludzie widzą w 35 no ba 40 letnich zachodnich ciagnikach? chyba nie zdaja sobie sprawy z tego że z byle pierdółką będą musieli jechac do tokarza czy frezera no ewentualnie migomat. Poki chodzi ok. Ale jak cos zacznie sie sypac nie dosc że drogie to jeszcze nie do zdobycia. Porażka. 

Edytowano przez Andr3w

szaman1    38

Można po brobować na wiosnę http://olx.pl/oferta/broby-polowe-5-20-zebow-CID757-ID7oRfl.html#5fb1336207

120km bez napędu 4x4? chyba jedynie do transportu, 6 garów trzeba nakarmić a i w ewentualnym remoncie silnika nie będzie tanio :)

wolna skrzynia i dzielona kabina z przodu to do transportu odpada, jak dbasz o oleje i płyn to  silniki te są nie do zaj...nia, gorzej z hydrauliką tam niekiedy dziej się cuda   mam 4040S z przednim,

Edytowano przez szaman1

stalon    24

ptaszyna    125

Racja w 100%, cenią sobie te Bizony, a na przestrzeni wielu lat zmieniło się w nich tylko ubarwienie, dopiero powyżej 2000 r coś w nich ulepszyli co trochę ich zbliżyło do zach. Sam ostatnio szukałem, ostatecznie padło na MDW 525H, w cenie Bizona a technicznie i konstrukcyjnie dzieli je przepaść.

pawel885    376

120km bez napędu 4x4? chyba jedynie do transportu, 6 garów trzeba nakarmić a i w ewentualnym remoncie silnika nie będzie tanio :)

Chłopie ten ciągnik waży ponad 5 ton, przy kołach 38 cali i odpowiednim ciśnieniu lepszego uciągu nie trzeba 

lordhagen    280

Śmieszą mnie takie ogłoszenia, tak samo jak ogłoszenia w których na zdjęciu jest zdezelowany Bizon Z050 albo Ursus C-330, a gość ładuje opis, że o matko, wersja eksportowa do kosmosu, 50 koni więcej, naprawdę!

Wydaje mi się się, że lepiej się sprzeda zadbany zwykły sprzęt niż wyjęty z pokrzyw jakiś ,,eksport'' (który nim nie jest). Ile razy na allegro widziałem Z050 opisanego na 1989 rok produkcji czy coś w tym stylu.

szaman1    38

Prędzej sześćdziesiątka z papierami zetora .

Mnie się zdaje że sześćdziesiątka na zetoroskich oponach

jan34533    16

ludzie zamiast na złom prowadzić wystawiają na tablicy bo za darmo, może ktoś się trafi

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.