Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Andr3w    48

Działa nawet ok, pokazuje temp.zamarzania płynów na bazie glikolu, z ciekawości nalałem w niego alkohol, płyn do spryskiwaczy zimowy i pokazał około zera, na swój użytek wystarczy, po co płacić 10x więcej 

Po to że jak zamarznie Ci woda/ rozcienczony plyn z wodą "oby nie komus ze znajomych czy tez komukolwiek z okolicy"  w chłodnicy to najtańsza chłodnica bedzie droższa niż ten 10x droższy pewny i miarodajny przyrząd. :)

pawel885    376

A czemu twierdzisz że ten tani jest niemiarodajny? Ja korzystam z podobnego już kilka lat i nigdy nic nie zamarzło, badałem koncentrat i 50:50 z wodą i pokazywał tak jak zapewniał producent płynu więc czego chcieć więcej ?

max696    8

W okolicznej firmie transportowej korzystają z takiego 
http://allegro.pl/wurth-glikometr-glikomat-do-plynu-ukl-chlodzenia-i4745538196.html

działa dobrze mogę go polecić

co ciekawe w koncentracie (100%) czystego glikolu propylowanego pokazywał tylko około -15 podobna suma była przy rozcieńczeniu 50/50, mimo tego znajomy mówił że nie zamarzł on przy temperaturze -50 w jakiejś chłodni, mam go zalanego w c-330, w mroźniejsze dni będę sprawdzał czy nic się nie dzieje.

Kris1976    11

ja uzywam tego tanszego zestawu i jestem zadowoliny,w pracy maja ten za 49 zl i pokazuje tyle samo co ten tanszy wiec poco placic 10*wiecej.Trzeba dobrze sprawdzic i nie wazne czy drogi czy tani jak nie umiesz to zawsze powiesz ze do d*p....... 

Edytowano przez Kris1976

Kris1976    11

ktoś go pewnie na kwity kupi, a trochę wcześniej jakiemuś gospodarzowi w PL lub za granicą zginie taki sam...

Tak jak mówisz 

sebe1033    62

gradol123 Dzisiaj, 16:26

http://otomoto.pl/ag...ce-A418810.html

Dobra cena, pewnie gorzej z jakością

@gredol123 mam właśnie takiego bometa ok 7 lat z jakością dużych problemów niema robi ok 20 ha rocznie jedynie musiałem pospawać i wzmocnić miejsce w którym łączy się rama z tyłu razem z tym odciągiem co idzie do cięgła ciągnika ale to z obciążenia bo jak wałki napełnią się ziemią to przód w ciągniku podrywa , no i problem jest z gwintami od kółek przestały się kręcić ;[

Chociaż teraz to bym wolał z włóką lub wałem z przodu lepiej by równało i niekiedy jest problem z głębokością bo potrafią koła sie zapadać

romek6340    203

No właśnie, masz Bomet-a... A to z linka to jest jakieś rzemiosło jakich pełno na rynku robione na wzór Bomet-u. Bomet kosztuje ok 5000 zł.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.