Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wojtek987    61

Czemu uważasz że to oszust - bo napisał ze z jego gospodarstwa albo że chce zarobić dwie dyszki na sprzęcie????? Jeśli był to twój sprzęt to tanio sprzedałeś... ;) A przebieg się zgadza, wszystko z nim było ok????

Edytowano przez Wojtek987

Wojtek987    61

Cabrio i w dodatku "Silnik chodzi, traktor jeździ, cały osprzęt też działa lecz należy to wyremontować." Opis fajny- wszystko działa ale trzeba to wyremontować :D

a1fe26c2    36

Czemu uważasz że to oszust - bo napisał ze z jego gospodarstwa albo że chce zarobić dwie dyszki na sprzęcie????? Jeśli był to twój sprzęt to tanio sprzedałeś... ;) A przebieg się zgadza, wszystko z nim było ok????

Jeśli to ten sam ciągnik, to nieprawdą jest, że sprzedający jest pierwszym właścicielem. :)

Na olx też się ogłasza.http://olx.pl/oferta/new-holland-t5040-pierwszy-wlasciciel-2009rok-CID757-ID7n8Jx.html#c856285ce7

Bartek82    0

Rocznik jest 2008 a zakup luty2009.Nie jest pierwszym właścicielem i przebieg 500 godzin mniej. A w dwa dni silnika nie wyremontował.Lubi olej.

Bartek82    0

Taki miał defekt szkoda mojej dyskusji.Chciałem tylko ostrzec Ja sprzedałem zasatysfakcjonująca mnie kwotę z czystym sumieniem.

bratrolnika    1861

jak dobrze kojarzę to te felgi od starów z napędem 4x4 albo 6x6, tzn. 266 albo 660, do przyczepy raczej nie podejdą, są wyższe od typowych 20 i będą haczyć o ramę

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.