Skocz do zawartości

Polecane posty

szmergiel    195

to mysl bo tyle ci pozostalo,ajak juz wymyslisz i kupisz to daj znacz chetnie zaplace ci 50 tys wiecej i go odkupie dalej na handel.NIE WIDZISZ CZLEKU ZE TO SCIEMA!!! WIDZISZ CENY JAKIE TAM MA A ILE SA WARTE TE TRAKTORY!!!!!!!!!

rolstudent    94

olx.pl/i2/oferta/agregat-aktywny-z-hydropakiem-wal-pacera-maschio-3metrowy-CID757-ID6ntrW.html#:b0cbf7e206

olx.pl/i2/oferta/agregat-uprawowo-siewny-glebogryzarka-z-hydropakiem-CID757-ID6rx1p.html#:b0cbf7e206

Co sądzicie o tych dwoch maszynach.

szmergiel    195

to ten pewnie tez tyle nie kosztuje tylko więcej ? :/

http://olx.pl/oferta/john-deere-6530-CID757-ID6JBal.html#4c24f8da16

nie taki typ,nie taki rocznik,nie takie wyposarzenie,nie taka cena,i tu jest z pewnoscia + vat i jest cena ok.chlopom to tak ciezko cos pomyslec,a nie wpadlo ci do glowy sprawdzic na allegro ile kosztuje taki 6830? ano okolo 200 kola wiec nad czym tu jeszcze myslec?nie wspomne o tym zeby zobaczyc ze aukcje z jednego dnia i wszystkie bardzo zanizone ceny do wartosci rynkowej.to juz za trudne ,latwo tylko widziec ze tanio!!!!!!!!! i na tm sie myslenie konczy

krzysztofz14    14

I co z tego że się cenią po 200tyś.Taki ciągnik się kupuje nowy z dofinansowaniem 50%.Jakbym miał kupić pięcioletni ciągnik za 200 to już wolę dziesięcioletni za 100.

Edytowano przez krzysztofz14

szmergiel    195

I co z tego że się cenią po 200tyś.Taki ciągnik się kupuje nowy z dofinansowaniem 50%.Jakbym miał kupić pięcioletni ciągnik za 200 to już wolę dziesięcioletni za 100.

to go kup za 100 jak ci drogo czlowieku malo myslacy

szmergiel    195

nie ma z kim dyskutowac.po pierwsze nie kazdy ma dotacje wbij sobie to do glowy!!! po drugie na calym swiecie sprzedaje sie traktory od 2 do 400 tyz za uzywane wiec to raczej normalne.po trzecie po co kupowac za 100 jak mozna wziasc nowego za 200 i miec za polowe czyli sto i tak w kolo.glupia retoryka dla glupich ludzi a swiat i tak rzadzi sie swoimi prawami i watpie ze to ty jestes ten mądry skoro caly swiat robi inaczej

a1fe26c2    36

Jak masz dużo czasu w długie zimowe wieczory, to taki młynek będzie świetnym narzędziem do zabicia czasu. :)

Używałem takiego wehikułu do wydzielenia najcięższego ziarna owsa na siew. Zaletą są małe wymiary i prosta budowa. Wady - nieprecyzyjne oddzielanie frakcji ziarna. Z czyszczeniem też różnie bywa - Im większa różnica gęstości między ziarnem a zanieczyszczeniami, tym czyszczenie lepsze.

romek6340    203

Czy wy już dla żartów zaśmiecacie forum tymi ogłoszeniami czy naprawdę tak ciężko coś pojąć?

niudizajn    11

Jeśli chodzi o silnik to w zupełności wystarczy. Co do samej maszynki to obawiam się , że regulacja samym wiatrem może okazać się za mało. Mam taką dwu letnią maszynkę , ale poza regulacją wiatrów jest jeszcze przesuwana przegródka dzięki której można naprawdę dobry efekt uzyskać. A wydajność wcale nie jest taka mała.

Znalazłem ogłoszenie z młynkiem jaki mam. Polecam

http://olx.pl/oferta/wialnia-mlynek-do-zboza-fuchtel-CID757-ID6uhn7.html#f702c73bea

Na 4 zdjęciu jest przegroda o której pisałem wyżej.

Edytowano przez niudizajn

a1fe26c2    36

Wydajność tego to około 250 kg/h i trzeba nieźle się nabiegać, żeby samemu sypać i odbierać zboże.

Silnik z pralki wystarczy do napędu wiatraka.

Edytowano przez a1fe26c2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?