Skocz do zawartości

Polecane posty

pimper21    51

Witam panowie szukam pługa Kverland 3 w obrocie zabezpieczenia resorowe 16 cali najlepiej Dolnośląskie lub Wielkopolskie do 10 tysięcy, jak by ktoś coś wiedział to PW lub w tym temacie :)

Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

CamilloVII    18

19500zł za c 360 to chyba jakaś pomyłka lub ogłoszenie typowo dla hobbysty kolekcjonera. Przecież w tej cenie można już spotkać zetora 5211 w przyzwoitym stanie (nie mówie że to łatwe ale wystarczy poszukać)

zielone14    3

ale coś mi się wydaje że te "oryginalne" 360 miało kabine co świadczy o wytarciu na masce

ale coś mi się wydaje że te "oryginalne" 360 miało kabine co świadczy o wytarciu na masce

damo    26

oglądaliście dokładnie zdjęcia  .. na tym co widać przód ciągnika .... widać 2 c 360 a w górnym lewym rogu kabinę tego orzeszka...i taką.troszkę lepszą czeską chyba nie znam się na tych kabinach..

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Napisany Wczoraj, 07:32

19500zł za c 360 to chyba jakaś pomyłka lub ogłoszenie typowo dla hobbysty kolekcjonera. Przecież w tej cenie można już spotkać zetora 5211 w przyzwoitym stanie (nie mówie że to łatwe ale wystarczy poszukać)

To jest łatwe znalezienie Zetora, daj tą cenę i doprowadź tego trupa do porządnego wyglądu, to będzie łatwe.      :D

Widać że jak zdejmie się kabinę to zyskuje na wartości.        :P

Co z tego że jeszcze oryginał, jak już wszystko się sypie.

Edytowano przez KORSARZ1

janusz20    105

Stanowczo za drogi nie wiem gdzie znajdzie się jeleń co da taka górę kasy za parchatego zetora.

a1fe26c2    36

To ile powinien kosztować siedmioletni parchaty Zetor? :)

Wyrób niemiecki jest droższy, mimo że starszy http://otomoto.pl/2005-deutz-fahr-agroplus-95-case-zetor-ursus-A458212.html

Edytowano przez a1fe26c2

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

janusz20    105

Za tego trupa tez bym grosza nie dał. 

Chłopie czy ty nie widzisz że te ogłoszenia to lipa na wyciągnięcie zaliczki i bajo...

a1fe26c2    36

Skąd to przypuszczenie? Nie kupuję codziennie ciągników przez serwisy internetowe, to jakoś nie jestem specjalnie wyczulony na ten sposób wyciągania pieniędzy od ludzi. :(

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

szmergiel    215

Skąd to przypuszczenie? Nie kupuję codziennie ciągników przez serwisy internetowe, to jakoś nie jestem specjalnie wyczulony na ten sposób wyciągania pieniędzy od ludzi. :(

nie moge nawet nazwac cie idiota bo takowego bym obrazil,jestes od niego 100 razy glupszy

janusz20    105

Bo nikt za takie małe pieniądze nie sprzeda takich ciągników. tylko oszuści niska cena chca skusić takich jak TY do wpłacenia zaliczki na  Taką okazje

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobre, takich naiwniaków właśnie szukają.

jonek98    902

Jak się widzi paroletni ciągnik w cenie 30 letniego ursusa to się powinno myślenie włączyć

a1fe26c2    36

Włączyło się, ale nie przypuszczałem, że zostanę tutaj zmieszany z błotem...

Wystarczyło wspomnieć o drugim temacie, w którym mechanizm oszustwa został jasno przedstawiony http://www.agrofoto.pl/forum/topic/55970-ciagniki-i-maszyny-z-ogloszen-o-podejrzanie-niskiej-cenie/page-2?do=findComment&comment=1024240

Edytowano przez a1fe26c2

a1fe26c2    36

To nie usprawiedliwia chamskich wypowiedzi na forum publicznym. Do waszego poziomu nie zniżę się, gdyż niewątpliwie pokonalibyście mnie doświadczeniem.

• Like 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez c330ursus
      Fajnie się pracuje maszyną która fajnie wygląda. Dlatego zakładam ten temat bo chyba każdy coś zmienił w swojej C-330. Choćby najgłupszy szczegół ale ciągnik już lepiej wygląda piszcie nawet takie szczegóły (oczywiście coś większego niż śrubka czy podkładka <_< )

Ja zaczne:

Radio
      Kontrolka hamulca
      tapicerka na syficie

Nie wiecie jak umyć opon żeby były umyte ja na tym zdjęciu (link poniżej)
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40045.html

przynajmniej te z tyłu bo zwykłą wodą pod ciśnieniem i płynem do naczyń sie nie da <_<
    • Przez c330ursus
      Zamierzam kupić glebogryzarkę do mojego Ursusa C-330 tylko nie wiem ile metrów może być żeby C-330 ją pociągną i jakie zapotrzebowanie mocy na ile metrów glebogryzarki?

Takie mam na oku Która waszym zdaniem będzie najlepsza i którą uciągnie Ursus C-330

http://www.allegro.pl/item346301100_glebog...anio_slask.html

http://www.allegro.pl/item338616663_glebog...sus_zetor_.html

http://www.allegro.pl/item345489219_glebog..._90mokazja.html

I jeszcze będę potrzebował wałek przekaźnika, ponieważ jest to moja pierwsza maszyna na wałek Coś takiego będzie pasować?

http://www.allegro.pl/item344553143_walek_przekaznika.html
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.