Skocz do zawartości

Polecane posty

knox777    4

to nie jest oryginalna tylko go sam tak przekombinował na pewno gdze ruskie by montowali silnik perkins w takim traktorze jak by montowali to było by ich znacznie więceij

Nie cytuj poprzedniego posta.

jahooo    246

Ten przebieg dla mnie wygląda niewiarygodnie, zazwyczaj takie przeskoki liczydła wskazuja na przestawianie "ręczne" mechanizmu. Jeszcze się chyba nie spotkałem z uszkodzeniem liczydła nie spowodowanym "grzebaniem" w nim, co najwyzej linka się urywa od napędu.

jahooo    246

W moich stronach takie opony świadczą o pracy w transporcie po szosie, w bardziej cywilizowanych stronach, gdzie oprócz głównych dróg, utwardzone są także drogi gminne i inne lokalne, podcięta opona jeszcze o niczym nie świadczy. Może nie były jednocześnie wymieniane obie, albo mechanizm różnicowy szwankuje, luz w układzie kierowniczym, uszkodzone opona i założona stara. Można sobie gdybać bez oglądnięcia na żywo

locke    291

http://olx.pl/oferta...html#cf12a95b68

Koledzy, co sądzicie o tym byczku?? Martwią mnie przednie koła, że łyse na brzegach(może po asfalcie dużo biegał). Zna ktoś może tego jegomościa?? Albo oglądał sprzęt??

Lepiej żeby robił w transporcie niż w polu.

Sadek    446

Nie widzisz, że piętrowa? :D

Ale jaką wysoką pryzmę usypie i wywrot tylko na jedną stronę.

Edytowano przez Sadek

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.