Skocz do zawartości

Polecane posty

UrsusCzesio    303

albo i wiecej

Nie ma takiej opcji. w 3 skibach jak dostanie po garach to ładnie wciągnąć potrafi a dla C-360 to jest max

a załóż 4 skiby do mTZ czy 902 będzie sobie szedl spokojnie chyba że naprawde warunki ciężkie glina i błoto ale kto tak cos orze

Filipoo    14

noo własnie co pisałem ze 80 czy rusek wiecej spali od 60 :)

edytowałem poprzedni post powie mi ktoś dlaczego nie wyswietliło wszystkiego co napisałem?? nawet nie wyświetliło wszystkiego co napisałem za pierwszym razem :huh:

Edytowano przez Filipoo

Junkers    42

http://allegro.pl/sprzedam-ursus-1012-nie-360-zetor-john-deer-case-i1393506065.html szkoda ze troche daleko..

Niby to jest 1012 ale turbiny nie widać, wiec to chyba będzie zwykła 80-tka ?

Gdzieś w galerii ktoś pokazał jak założył turbo do 914 to miał tak samo tłumik ustawiony i turbo założył tak pośrodku. A na tym zdjęciu to ciężko stwierdzić czy jest czy nie... za mało zdjęć <_<

Filipoo    14

taqk czy tak jakbym miał kupić drugi raz to kupi bym mtz :) no i to co pisałe mw edycji posta (co nie wyswietliło) mysle ze nie powinnismy tak porównywać c-385 z Mtz82 bo jednak to jest 76km na 81km i rusek ma przedni napęd jakby mu porzadne laczki załozyć i dobrze dociązyc to nie ma wtedy juz wcale nie ma porównania no i rusek szybszy podajrze jest :)

UrsusCzesio    303

Tak spotkałem jednego mTZ który leciał kapke ponad 40 km/h wcale go niewyprzedzałem zimą i tak szybciej nie jedzie się

Filipoo    14

nom ale ogłonie mtz est szybszy a z 80 to najwiecej jest takich co 25km/h ganiaja ( i w naszej cos sie pokazało z mies temu jechalismy po drewno 80 stała z tydzien, do niej 2 przyczepy i w droge a za mna wuja 60 jechał to ja tak 2000obr no i chwilami wiecej trzymałem a w 60 licznik zamykał i jeszcze mnie złapac nie mógł :huh: :blink:ile mogła leciec 80?? 30km/h czy wiecej??? :)tylko jak juz jest ciepły to tyle nie goni

Junkers    42

@UrsusCzesio powinien, nie powinien to zależy..

@Ursusc385 kolega też ma na szybkiej, to widać bez mierzenia, że szybki :lol:

tomek73    186

Po przeróbce mija 1224 jechała do 40 km/h.Zwykła 912 to 25 km/h jedzie a MTZ82 35 km/h,Spotkałem Belarusa że jechał 45km/h.MTZ jest silniejszy ob 912 i nie wspominając o napędzie.

1014 nie jeździłem.Ale miałem kiedyś MF 74km to 912 nie miała szans w polu.

Edytowano przez tomek73

Filipoo    14

:huh:hmmm dlaczego w innych tematach tego nie xzauwazyłem a wydaje mi sie ze nie raz otym było pisane

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.