Skocz do zawartości

Polecane posty

Marcin252    0

Bizon z pierwszego linku stoi u Korbanka w Pokrzydowie. Pewnie został oddany w rozliczeniu za nowy, więc może wart jest uwagi :)

dexterek    83

kiedys kolega ze studiow zapytal mnie, czy wiem, dlaczego ten Bizon nazywa sie Rekord? odpowiedzialem, ze nie wiem, a on na to: bo bije rekordy w psuciu sie... mial Z056, potem przez jeden sezon Z058 i sprzedal nabywajac Dominatora 96 i od kilku sezonow spokoj swiety

XMK13    365

Miałem Dominatora 86 i powiem, że spokoju to z nim nie miałem <_<

wysoki1122    6

mam podobny też ze zbierającej szkoda mi go na złom oddać a majątku za niego nie dostanę dorobił bym do sieczkarni i zbierał trawę ale nie mam pomysłu jak go dorobić do niej ,napęd musiał bym zrobić chyba hydrauliczny

XMK13    365

Opony są na wykończeniu, a nowy komplet to ok. 8-10 tyś zł. Sam ciągnik był malowany. Zarejestrowanie to też są koszta, przeważnie pierwszy raz w kraju.

grubcio    0

http://olx.pl/oferta...html#07baee1baf następny co chce za Zetora więcej niż dał 10 lat temu

No wiecie, inflacja, te sprawy :P Ale i tak się zdarza, mój znajomy kiedyś tak miał (co prawda nie z ciągnikiem) - kupił u gościa Wartburga, jeździł nim przez dwa czy trzy lata, a potem ten sam gość go odkupił od niego, i to oczywiście drożej :D

jahooo    244

Lepiej u tego gościa nic nie kupuj, lakier kładzie ekstra na graty, tyle w temacie

tomek73    185

czeskich [przyczep do ciągników jadących ponad 30 km/h nie polecam. Miałem BSS 9, jest chyba w galerii i z ładunkiem nie szło nią jechać ponad 25km/h tańcowała po drodzę, jeszcze te opony 18". Słaba na osiach, rama gięta z blachy, lepiej ją odpuść.

Jak już to Niemkę szukać HL 8011, przyczepa godna polecenia, nic z nimi się nie dzieje. Wczoraj miałem na takiej 20 t ziemi i wikiprowała z pomocą tura.

pawel885    376

Ciekawe dlaczego ktoś sprzedaje prawie nową prasę?

Koleś w innym ogłoszeniu ma usługi rolnicze - może zrobił kilkanaście tys bel albo więcej i chce nową

karol210    12

sezon 2012 ostro w rure i sezon2013,moze tak byc....lub z problemow finansowych co watpliwe ale kto wie.trzeba byloby sprawdzic

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.