Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Voo    38

Wiesz jak to jest z licytacją,wszyscy tylko ceny podbijają aż z 8 tyś zrobi się 20.Chyba że licytacja jest wcześniej ustawiona,a każdy niesforny kupiec dostaje ostrzeżenie że pobyt w szpitalu na czas żniw to nie jest dobry pomysł.

szmergiel    195

moglbym napisac wiecej ale po co,napisze tylko tyle ze ,zabawne jest jak wiele ludzi mysli ze kupi cos za pol darmo na licytacji ,czesto jest z nich beka na licytacji

hodowcamlody    31
http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-john-deere-6110-z-turem-CID757-ID5Wd1n.html#529523a5c8 co powiecie o tym? potrzebuję opinii. mi się spodobał bo tur dopasowany dobrze, wizualnie ciągnik bardzo ładny, no i jeśli chodzi o wyposażenie to fajne. Po prostu ciągnik idealny jak dla mnie =D no ale się nie znam, co on może mieć zepsutego itd.

Grabcio    23

Stary typ silnika który się nie nadaje na turbo.

Dlaczego mówisz, że się nie nadaje do turbo ten silnik skoro fabrycznie wychodziły takie ciągniki z turbiną?

locke    291

Dlaczego mówisz, że się nie nadaje do turbo ten silnik skoro fabrycznie wychodziły takie ciągniki z turbiną?

Blok silnika nie nie nadaje bo jest za słaby mówiąc w skrócie.Jest temat o tym.Wątpię aby to turbo było oryginalne.

lukbold    400

za pół ceny można by sie zastanowić no ale to dalej bedzie miało tylko 30KM i nic wiecej nie zrobi niż fabryczny sprzęt... ludzie mają wyobraźnie

gucik131    7

ja twierdzę iż tytan jest jednym z lepszych sznurków jakimi prasowałem, kupowałem dziś 4 kłębki czyli żadną ilość i po 37 zł 2000m

rolniku360    69

Blok silnika nie nie nadaje bo jest za słaby mówiąc w skrócie.Jest temat o tym.Wątpię aby to turbo było oryginalne.

no może fabrycznie i nie wychodziły ale u nas parę lata z turbiną i nic złego z blokiem się nie dzieje tylko tuleje tłoki od turba i chodzą tak jak remontowałem to tylko się różniły tym że zamiast broków jak w nowym typie tu są dekle i inna chłodniczka olejowa tu jest płaszcz taki pod miską

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pracuje ktoś sipmą z 224 tym sznurkiem http://olx.pl/oferta...html#363b107906

mam sipme 224 i najlepszy sznurek do niej to( ''tytan 500'' bądz 'jubilat tytan 500'' ale to jest to samo i kosztuje 35zł) sznurek jest gruby i wytrzymały u mnie ten sznurek nie puścił ani jednej paczki .. http://olx.pl/oferta/sznurek-rolniczy-tytan-500-pruducent-delfin-do-prasy-CID757-ID5NpHj.html#076ef05524

ursuswspak    12

się tak pytam bo właśnie w tamtym roku prasowałem jubilat tytan 500 i nawet kostki nie puściła. Dla mnie to było dziwne bo ona troche lubi przepuszczać a u mnie w okolicy niemożna takiego sznurka nabyć

nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to musisz zamówić przez internet ....

ursuswspak    12

ja mieszkam W Rawie Mazowieckjej

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.