Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
FINN    988

@xmk, nie opłaca się... znajomy kupił 8145 za 20 tys... z 91r, , elektryka padnięta, przecieki, zwolnice do roboty , wom też i co róż mu coś wychodzi... jedyny plus tego ciągnika to to , że ma 90% opon szerokoprofilowych... ale sam mówił, że wolałby dac więcej za sprawny sprzęt i wsiadac i jechac... a nie się grzebac... sam kupiłem 385 która więcej stała i powiem , że nigdy w zyciu takiej "okazji" więcje nerwów niż roboty nimi...

tomek73    186

Ale to jest przetarg ofertowy, więc cena będzie inna, ale części sa taki drogie i badziewiarskie że raczej nie opłaca się.

XMK13    365

Chyba nie jest tak źle. Trzeba tylko od razu wszystkiego dopilnować, żeby właśnie co chwila nie naprawiać. Ten 4512 raczej spokojnie dałoby radę doprowadzić do stanu użyteczności za rozsądną cenę. Uszczelnienia to tylko robota, nie koszta. Jeśli naprawdę ma te 5 tyś. mth, to skrzynia powinna być w niezłym stanie. Podnośnik raczej niedużo używany. Na silnik jakby wydać nawet 8 tyś, na resztę ok. 6 tyś, to mamy ciągniczek za 21 tyś. Tylko te tylne kapcie :mellow: Oczywiście może odpali bez większych problemów, nic nie wiadomo... To jest problem.

FINN    988

ten JD to chyba już swoje wypracował i odstał u handlarza... po tylnim zaczepie widać, że sporo targał...

stojanow    1

Koledzy szukam prasy do c-360. myslalem nad john deere 540 lub 545 ale nic konkretnego nie ma na ogloszeniach a jesli juz to waski podbierak. Osobiscie uzytkuje john deere 570 i jestem zadowolony. Sasiad ktoremu zostalo pare latek do emerytury postanowil kupic i prosi mnie o porade. Nie mialem stycznosci z maszynami new holland stad moja prosba o opinie uzytkownikow takich pras. http://olx.pl/oferta...html#56d5938692

ja mam taka prase moim zdaniem za duza do 60 tki Edytowano przez stojanow

TommyLee    17

Dzieki stojanow za odp. po przegladnieciu galeri tez mysle ze jest za duza do 60-tki. masz moze jakas propozycje innego modelu. max bele 120 szeroki podbierak i zwykly sterownik bez elektroniki.

kuzaj63    25

@xmk, nie opłaca się... znajomy kupił 8145 za 20 tys... z 91r, , elektryka padnięta, przecieki, zwolnice do roboty , wom też i co róż mu coś wychodzi... jedyny plus tego ciągnika to to , że ma 90% opon szerokoprofilowych... ale sam mówił, że wolałby dac więcej za sprawny sprzęt i wsiadac i jechac... a nie się grzebac... sam kupiłem 385 która więcej stała i powiem , że nigdy w zyciu takiej "okazji" więcje nerwów niż roboty nimi...

Tylko nigdy nie ma gwarancji że jak zapłaci więcej to będzie sprawny chyba że nowy kupi.

Dał 20 włoży drugie 20 i wie co ma .A jak by wydał ze 35 i jeszcze włożył 20 ?W ciągnik nie wejdziesz.

jahooo    246

Trzymać się od tego sprzedawcy z daleka - moja dobra rada.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

knox777    4

Trzymać się od tego sprzedawcy z daleka - moja dobra rada.

Ale wypicować to on umie. Zetor się świeci jak psu jajca :D

A i szukam obciążniki na przód takie jak tutaj http://olx.pl/oferta/zetor-6340-nie-7340-ursus-mtz-renault-mf-CID757-ID5zXPB.html do zetora 5320 póki nie kupie renault 103.54.

Edytowano przez knox777

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.