Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dzarjan8111    5

No to najprawdopodobniej ktoś kręci, być może pan białorusin. Pisałem i ja do nich wczoraj ale nie odpisał do tej pory jak narazie.

Niewiem jak ty ale ja nie kupuje tego ze zadzwonil i zapytal tylko o to co bylo tu juz pisane, a juz napewno tego ze bialorusin powiedzial tak mamy 30 bizonow ale to wszystko szrot zlozony z 5 innych wiec nie ma pan po co jechac, odradzam kupno . . .

No to najprawdopodobniej ktoś kręci, być może pan białorusin. Pisałem i ja do nich wczoraj ale nie odpisał do tej pory jak narazie.

Niewiem jak ty ale ja nie kupuje tego ze zadzwonil i zapytal tylko o to co bylo tu juz pisane, a juz napewno tego ze bialorusin powiedzial tak mamy 30 bizonow ale to wszystko szrot zlozony z 5 innych wiec nie ma pan po co jechac, odradzam kupno . . .

arturooo    21

No też w to wątpię. Ode mnie nie jest tam na miejsce daleko bo jakieś ponad 600km więc jak dla mnie to rzut beretem :) mieszkam w okolicach Radomia. ale nie pojadę tam bo nie mam paszportu (do tej pory przemieszczałem się tylko po uni i tam gdzie nie jest wymagany paszport), A zanim wyrobie to już na pewno ich posprzedają. Wiza to akurat nie problem jak ktoś wcześniej pisał.

dzarjan8111    5

Mysle ze juz lepsze cwaniaki pofatygowali sie po te kombajny. Czekac tylko az troche nasyca rynek krajowy i ceny zejda chociaz nie wiem jak odlegla to perspektywa.

arturooo    21

pisałem do nich chyba przedwczoraj i dzisiaj oddzwonili ale ciężko się z nim dogadać było bo po polsku on mało ale gada i przez to mało nowego się dowiedziałem min. to że zostało tych kombajnów na chwilę obecną 25 szt. roczniki od 1999 do 2001. I też gadał że sprawne, co nie zmienia faktu że pewnie te 5 które poszły były najlepsze

Harnas88    12

A nie znacie tej zasady ze przez telefon zawsze sprzedawca powie ze sprzęt idealny? Że to maszyna miód malina nie śmigana a po przyjechaniu na miejsce okazuje sie szara rzeczywistość? Na białorusi wogóle nie dbają o sprzet a wiec mozna juz wyobrazic stan technichny tych kombajnów a tym bardziej ze najlepsze sztuki juz dawno zostały sprzedane

dzarjan8111    5

Harnas ty twierdziles ze ci powiedzial przez tel ze to szroty a teraz mowisz ze kazdy sprzedawca chwali. . .

arturooo Niestety kto pierwszy ten lepszy :) ale raczej ani ja ani ty bysmy ich nie sciagneli wiec dobrze ze trafiaja juz do Polski. Moze kiedys je upolujemy ;)

Harnas88    12

ale ja nie rozmawiałem ze sprzedawcą tylko ze znajomym białorusinem ktory zają sie troche tematem dla swojego szwagra czyli mojego kumpla ktory był tez zainteresowany takim kombajnem

Piotruniu25    1059

Pewnie ktoś się wziął profesjonalnie za malowanie i nie złożył go prawidłowo.Tylko ciekawe czy właściciel sam dojdzie to tego że jest źle złożony. ^^

damo    26

to jest pług to takich prac jak odgarnianie śniegu... wyorywanie rowów oraz przede wszystkim do palenia głupa...xD kuźwa jutro pojadę go obejrzeć musze poznać tego co go składał...to jest jakieś 10 km odemnie.....

Edytowano przez damo

MatysekxD    20

Pisalem do tego goscia od pluga ze ma go zle zmontowanego itd. Wszystko w formie grzecznosciowej oczywiscie. Odpisal "prosze przyjzec sie maszynie i pomyslec jak mozna obrocic korpusy bo ja jeszcze nie widzialem takiego pluga". Biedny... jeden plug w zyciu widzial i to ten swoj do robienia rowow melioracyjnych... :(

Edytowano przez MatysekxD

Thomas2135    1217

Na samym początku zachodziłem w głowę o co wam chodzi z tym pługiem, bo z obrotowymi nie mam styczności. Niby odkładnice dobrze, bo odkładać będą na prawą, ale później już zauważyłem po komentarzu wersja na Anglię :P

MatysekxD    20

Tak, facet napisal do mnie po raz kolejny i przeprosil za poprzednia odpowiedz, podziekowal za info dotyczace pluga a takze poinformowal ze juz jest zlozony poprawnie:) widac w porzadku jest tylko zrobil zwyky blad montazowy ;) bledy sa ludzkie i to one odrozniaja nas od maszyn :)

Edytowano przez MatysekxD

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?