Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damo    26

pewnie że przekręt ciągnik ma tablice rej.. z angli... i cena śmiesznie niska... za te pieńądze to by był interes życia a facet pewnie jak zadzwonisz będzie chciał zaliczkę przelewem na wczoraj.. a jak będziesz chciał obejrzeć to cię wystawi ...

dzarjan8111    5

Panowie wrócę do tych bizonów BSów z białorusi, wiecie coś nowego?

Byc moze juz wracaja otomoto.pl/bizon-bs-z110-new-holland-A415525.html

arturooo    21

byc może ale cena tych bsów już trochę inna :). Ciekawe czy ktoś z kasą kupił kilka i chce zarobić teraz. Ale porównując do innnych to cena i tak nie wygórowana

panczo1922    68

jakbym miał kupić zmęczonego 30 letniego Z056 za 40tysi to chyba wole już takiego BS-a o połowę młodszego, że wydajności nie wspomnę...

wiadomo,że będą w nim jakieś poprawki, ale technologicznie to już inna bajka...

lepiej obawić się nawet pół roku przy takim, wyszykować i cieszyć się jazdą i jakimś tam komfortem pracy...

karolr2    180

Jeden z tych bizonów z Białorusi o których była mowa wcześniej w piątek wjechał do Polski osobiście widziałem.

arturooo    21

jakbym miał kupić zmęczonego 30 letniego Z056 za 40tysi to chyba wole już takiego BS-a o połowę młodszego, że wydajności nie wspomnę...

wiadomo,że będą w nim jakieś poprawki, ale technologicznie to już inna bajka...

lepiej obawić się nawet pół roku przy takim, wyszykować i cieszyć się jazdą i jakimś tam komfortem pracy...

No masz racje to dla mnie oczywiste ale nic się nie poradzi w sytuacji kiedy ktoś ma tylko np 40 tys na kombajn do przeznaczenia. A ja nap wcale nie planowałem zmieniać swojego z056 ale skusiła mnie cena 36tys + koszty transportu oczywiście ale 65 to sobie już odpuszczę a mój bizon jets stary więc nie wezmę za niego dużo grosza

Edytowano przez arturooo

Harnas88    12

Jeśli chodzi o te bs to sprawa wygląda tak. 2 tyś dolary to koszt transportu do białegostoku w tym są cła i haraczy ktore trzeba zapłacić. Jesli chcecie obejżeć sztuki to trzeba wyrobić wize, ale to nie problem tylko ze z tego co udało mi sie dowiedzieć to tam zostały tylko trupy poskładane w jedną całość

FINN    994

znajomy kupił kiedys , to po roku użytkowania dokuił drugi na części , bo sie nie wyrabiał ;) a za dwa czy trzy oddał oba na złom :D więc lepiej daj sobie spokój... ;)

dzarjan8111    5

Jeśli chodzi o te bs to sprawa wygląda tak. 2 tyś dolary to koszt transportu do białegostoku w tym są cła i haraczy ktore trzeba zapłacić. Jesli chcecie obejżeć sztuki to trzeba wyrobić wize, ale to nie problem tylko ze z tego co udało mi sie dowiedzieć to tam zostały tylko trupy poskładane w jedną całość

Czyli nie dowiedziales sie niczego. Wszystko tu pisalem. Ciekawe skad wiesz ze trupy?

Harnas88    12

Czyli dowiedziałem sie dosłowie to samo co i ty. O tym ze zostały tylko szroty to wiem od tego białorusina

polo95    12

Takie bizony stały kiedys w Przasnyszu zadzwoncie do gosca ktory je sprzedał moze on wam cos wiecej powie http://phuwieczorek.otomoto.pl/

Jak od pana Wieczorka to tylko maszyny jak pługi, kosiarki itp. ciągników i kombajnów nie polecam chyba że się trafi na zadbany, ładny okaz ;)

Edytowano przez polo95

arturooo    21

Tylko ze mi mowil ze te za 36tys. sa gotowd do zniw.

No to najprawdopodobniej ktoś kręci, być może pan białorusin. Pisałem i ja do nich wczoraj ale nie odpisał do tej pory jak narazie.

Harnas88    12

Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany to musi osobiście sprawdzić co to jest bo jesli to prawda co ten znajomy białorusin mówił to kupić za 38 tys pare ton złomu to nie wiem czy sie opłaci

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?