Skocz do zawartości

Polecane posty

bratrolnika    1863

na temat ceny nic nie pisałem, chodziło mi o partackie malowanie, wystarczyło wziąć kawałek tektury i chociaż po części przysłonić opony, podłogę, i miałoby to ręce i nogi

Junkers    42

Najlepiej jakby wcale nie była malowana, bo nie wiadomo jakie badziewie sie kryje pod tym zapewne "chloro-KAŁ-czukiem"... :lol:

tomekzet    38

\

co do tego U10440

to bardzo mnie zastanawia co oni zrobili ze stopniami, osłonami przy kole i uchwytami pod skrzynki na akumulatory... przecież to jest praktycznie całość (powinna być w oryginale)

ale najbardziej rozwaliły mnie kierunkowskazy przednie zagięte do środka :)

ewidentnie był za szeroki bo prawego lusterka tez nie ma:)

Ten ursus znajduje sie kilka km ode mnie, cały cas pracował tylko przy zwożeniu drzewa z lasu, a ze u nas góry i wszędzie ciasno to wygląda jak wygląda.... ale mechanicznie nawet ok, ciagnik pracował do końca tylko gosciowi podobno sie robota skonczyła i nie miał nim co robic wiec wstawił go do komisu....

Edytowano przez tomekzet

RoLLand    10

H3nio giełda to nie ten temat. Przestań wstawiać tego IH bo już się to robi nudne. Nie umisz sprzedać? Zejdz z ceny i tyle,.

rafalus8    46

nie robią takich bo gdyby nie te ugniatacze to by się zapychały ogólnie za droga zabawka

Junkers    42

I to ze przy wiekszych szerokosciach był by problem z transportem, no i jak przedmówca mowi cenowo widac ze taniej wydzie kupic klasyczny, poza tym taki moze byc tylko zagonowy.

FINN    988

i jeszcze do spawania... ;) za tłumik do np. 1224 ok 1.7 długi mógłbym dać 600 zł... ale za metrowy tłumik i to jeszcze do spawania?? przesada...

tomek73    186

Jak byś chciał za dwie sztuki 800 to może i byś sprzedał, wujek kupił teraz nowe po 1000 zł z gwarancją i fakturą.

Ja kupiłem 540x65 R30 z 50 bieżnika za 350 zł dwie. A łysę za falszkę chce oddać i nikt nie chce.

http://tablica.pl/oferta/opona-18-4-16-9-480-70-r30-CID757-ID59IEn.html

rafal3050    73
XMK13    365

Ten Ursus 4512 nie ma pneumatyki. Dodatkowo ma pompę od wspomagania kierownicy, ale nie ma orbitrolu, więc chyba ma serwo. Przednie błotniki są jakieś inne niż krajowe oryginały i dach ma trochę inny niż powinien mieć. Tak an oko to jest sprowadzony z zagranicy.

Jeśli się nie mylę, to ten 3512 to pakistański Ursus: http://www.farmalltechnology.com

Edytowano przez XMK13

soltys48    315

super zero opon 30 na karku,brak kabiny.........to tak na pierwszy rzut oka a co dalej siedzi??????????

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.