Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PaWeL1995    1

No niezle musiał dostać po d*pie   :P Z pod makijażu przebija się już oryginalna farba   :D Chociaż gdyby tak trochę nad nim popracować to bym można było zrobić z niego ładny kombajn :lol: Ale ważne że stoii pod wiatą a nie pod chmurką  :o

Edytowano przez PaWeL1995

zetorek1607    1

cena interesująca, nawet kupić, odremontować trochę, pomalować i idzie nieźle zarobić, a kombajn też trochę powinien pochodzić:o

Mam na oku mf 235 z 83 roku z 12500 zł do negocjacji. tylna opona do wymiany, wymontowana sprężarka i podnosnik troche wolno podnosił na zimnym oleju. Traktor juz troche wytłuczony, ale ładnie zapalił, zarejestrowany. Jeszcze nim nie jeździłem i nie sprawdzałem ciśnienia na silniku. Oto linki do fotekzdjęcie 1

zdjęcie 2

zdjecie 3

zdjęcie 4

proszę o opinie

pawlus224    1458

Mam na oku mf 235 z 83 roku z 12500 zł do negocjacji. tylna opona do wymiany, wymontowana sprężarka i podnosnik troche wolno podnosił na zimnym oleju. Traktor juz troche wytłuczony, ale ładnie zapalił, zarejestrowany. Jeszcze nim nie jeździłem i nie sprawdzałem ciśnienia na silniku. Oto linki do fotekzdjęcie 1

zdjęcie 2

zdjecie 3

zdjęcie 4

proszę o opinie

Myslę ,że gdybyś go wyrwał za te 10 tys to warto :D

Musisz sie liczyć z remontem ...

zetorek1607    1

cena tego Bizona nie jest aż taka niska, a MF nie jest najgorszy, widziało się gorsze :D odmalować, wyremontować i w pole :D

Piotruniu25    1059

Jeżeli w tym MF jest wszystko sprawne to cena jest ok tylko rocznikowi trochę stary ale wszystko jest w cenę wliczone. :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Myśle ze 17tys warto dać za tego mf-a. Co do kabiny sam szukam czegoś lepszego z podłogą do ursusa 3512, ale na rynku nie ma jeszcze takiego rarytasu. Szkoda że ursus nie sprzedaje tych oryginalnych kabin do mf ursus komfort z lat 90.

czesio200    1039

tą od 2812 widziałem ale ja myślałem nad czyms szerszym :D no te kabiny komfort by mogli sprzedawać.. :D

Patryk96    1

@czarek7340 Tylne ma 90 cm jedno.

Ale zastanawiam się czemu sprzedaje 3 takie sprzęty, i to na dodatek Ursusy?

Edytowano przez Patryk96

UrsusCzesio    303

się dziwisz że właśnie ursusy sprzedaje? Jak to były by Case, Fendty czy cos innego to bym się dziwił :P

czesio200    1039

Kabina MF 255 a tą patrzałeś czy jest dla ciebie za wąska.

kolego ta kabina nie jest zła tylko kiedyś widziałem na allegro taką troche lepszą opcje i nie była od naglaka.. miała uchylne szyby boczne lepiej wykończona była.. tylko nie moge jej teraz znaleźć :P

zetor1111    2

dużo masz obornika? bo jak masz tego już troche wiecej to moze zainwestowac w cos lepszego a nie śmigać tym malym z 40 razy. Ten rozrzutnik ma troche nisko wałek od rozrzucania obsadzony lepszy był by może polski który ma dwa walki z tyłu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.