Skocz do zawartości

Polecane posty

Mag    1

http://allegro.pl/ro...3998375519.html

Pierwszy raz widzę, że Euromilk robi rozrzutniki.

Widze Kolejna Nowść Euromilk. Trzeba będzie się przejechać do nich i zobczyć z bliska tą maszynę. Byłem tam ponad tydzeń temu to jeszcze rozrzutnika nie było.

Ursusc385    514

Ok dzięki, tylko czemu ludzi w błąd wprowadzają ? Wie ktoś ile taki tłok do d-47 może kosztować ?

Thomas2135    1189

Widze Kolejna Nowść Euromilk. Trzeba będzie się przejechać do nich i zobczyć z bliska tą maszynę. Byłem tam ponad tydzeń temu to jeszcze rozrzutnika nie było.

Nic dziwnego, że nie wiedziałeś. Rozrzutniki to nowość w ich ofercie. Mieli ruszyć z produkcją na początku roku. Ciągle jednak nie wyrabiali się z produkcją wozów i wprowadzili chyba II zmianę, żeby nadgonić zamówienia. Jak myślicie cena jest wysoka jak za tę wielkość i typ konstrukcji?

Mag    1

Nic dziwnego, że nie wiedziałeś. Rozrzutniki to nowość w ich ofercie. Mieli ruszyć z produkcją na początku roku. Ciągle jednak nie wyrabiali się z produkcją wozów i wprowadzili chyba II zmianę, żeby nadgonić zamówienia. Jak myślicie cena jest wysoka jak za tę wielkość i typ konstrukcji?

Jak z wozami się nie wyrabiają to po co im rozrzutnik :P Na zdjęciu wygląda dobrze . I z tego co się orientuje w stosunku do konkurencji cena jest raczej dobra. Ale tak jak napisałem trzeba obejrzeć z bliska.

izydor6280    464

@czesio200 dlaczego ma nie pasowac, jesli skok ma taki sam i wejdzie w kolyske to bedzie wszystko ok

@wini kazdy agregat tego typu bedzie drapal jak bedzie sucho,

Shogun    17

Wszystko. One są tłumaczone translatorem, mają za krótkie numery telefonu tak że zostaje tylko kontakt mailowy a zdjęcia są "wykradzione" z jakiegoś prawdziwego ogłoszenia. Po kontakcie mailowym chcą zaliczke i zapewniają że po jej wpłacie przywożą ciągnik pod twój dom. A naprawde jak im wpłacisz to szukaj wiatru w polu.

damianbor    8

Arrow gościu ma spory wybór. Jak nie ten to może inny ci się spodoba. Po za tym w okolicy jest sporo handlarzy. Tylko w tej wiosce jest ich dwóch a w okolicy chyba pieciu.

Mag    1

Akurat byłem dzisiaj w Mazowiecku to zajrzałem http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/485326-rozrzutnik-obornika-euromilk-buffalo-rx1300/

izydor6280    464

@Arrow jak wyzej juz pisali, w okolicy jest kilku handlarzy, nie masz daleko to jedz,

moge Ci podeslac namiary na jeszcze jednego, jesli bedziesz jechal od LBNa w strone Bilgoraja

jakbys tam i zobaczyl cos ciekawego 3m w podobnej cenie daj znac

Edytowano przez izydor6280

Alio    61

Znam też tego handlarza od tej amazonki. Ma faktycznie sporo, choć nie wszystko w dobrym stanie. Miałem brać od niego przyczepę skorupową w fatalnym stanie ale się na szczęscie nie zdecydowałem. Kupiłem niewiele drożej ale w super stanie.

Co do handlarzy w okolicy to faktycznie jest ich kilku a jakby Ci było po drodze zajedź tu:

http://allegro.pl/kombinacja-nabudowana-amazone-ad302-ke302-bdb-3m-i3975969527.html

U tego gościa też zawsze stoi 10-20 szt do wyboru w niezłym stanie. Akurat ogłoszenie z innego siewnika, ale ten gość nawet połowy nie wystawia w ogłoszeniach. To przy trasie lublin-kraśnik za wilkołazem.

Edytowano przez Alio

czesio200    1041

dla wielu ludzi jak widzą przyczepę to już zaraz tylko d-47

a modeli przyczepo jest kilkadziesiąt.

tłok z linku pasuje do przyczep w wywrotem dwustronnym!

do wywrotu 3 stronnego jest większy siłownik i kosztuje 3 razy tyle co najmniej.

sam miałem kupować te tłoki do przyczepy, szkoda, że nie są polskie.

jeśli masz tłok to wymień uszczelniacze za 15zł i może bd dobrze a jak bd leciał to daj do regeneracji nowe kupuje się w ostateczności (ze względu na ich cenę)

Arrow    0

Dzięki Pany za podpowiedź :)

@izydor6280 jeśli możesz to podeślij mi te namiary. Będę jechał od strony Biłgoraja ale może wstąpię i tam. :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.