Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Człowieku coś Ty z tym czymś robił ? To moja maska po zderzeniu z przyczepą przy ładowaniu obornika wygląda o niebo lepiej ...

To był sarkazm ;) Nie rozumiem ludzi którzy wrzucają takie rzeczy na Tablice :/

damo    26

Mógłbyś nieco sprecyzować ? Dlaczego taka zła ta prasa?

prasa jest z 1996 roku kupiliśmy ją w 2005 i cały czas coś się w niej j**ało... musiał byś ją w realu obejrzeć .. wałki ścinały,,pasy pękały baloty przestawały w środku kręcić ...w 2008 kupiliśmy inną a ta stała do 2013 .. pod wiatą i czekała aż jakiś artysta się znajdzie i pójdzie w świat...

Edytowano przez damo

ansu    73

Kombajn do zbierania kur po wioskach to nie tylko polski, alternatywny zespół rockowy :)

Edytowano przez ansu

mariuszd93    489

prasa jest z 1996 roku kupiliśmy ją w 2005 i cały czas coś się w niej jebało... musiał byś ją w realu obejrzeć .. wałki ścinały,,pasy pękały baloty przestawały w środku kręcić ...w 2008 kupiliśmy inną a ta stała.. pod wiatą i czekała aż jakiś artysta się znajdzie i pójdzie w świat...

Też mam pasówkę i sprawuje się dobrze , dlatego pytam

Edytuj posta bo jak mod zobaczy to będzie ostrzeżenie

FINN    988

oto przykład jak sprzedac mniej ciągnika za więcej... ;)

rolniku360    69

jaki kokpit od 50 ? jak to 3p i ma inne zegary a z tym logiem to tak że powinien być napis URSUS w obrotku

atomowy23    0

Mam identyczny kokpit i zegar w swoim 3p 86r.. A traktor w rodzinie od nowości i nikt nic nie zmieniał.

lukbold    399

na moje oko to zegar od MF 255. W moim c360-3P z 87r tarcza minimalnie sie różni, a już napewno nie ma tej kreski przy której WOM ma 540obr... tez mam go od nowości

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.