Skocz do zawartości

Polecane posty

misiek19992    0

Poszukuje cyklopa w okolicach Krakowa lub Miechowa do 6500 mógłby ktoś podrzucić pare ciekawych ofert ???

Z góry dzięki ;)

Picowany jak ch*** :P Po mojemu kolory kabiny, kół i przedniej ramki od atrapy nie są takie jak były w oryginale. Ciekawe jak z bebechami i dlaczego dodał tylko jedno zdjęcie ze środka jak taka perełka :D

gdzie on napisał , ze perełka?

soltys48    349

@matava fajny śrutownik kupisz w Witkowie,a ten co podałeś w linku super sprawa sam mam taki.Przed kupnem sprawdź stan bijaków są drogie

Groszek1012    0

Witam. Chciałbym zapytać ile mogę wołać za Siewnik zbożowy POLONEZ SO78/M z 2004r oraz za Siewnik pneumatyczny do kukurydzy OMEGA z 2003r. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

FINN    994

a może poprzeglądaj inne oferty i sam do tego dojdz, bo chyba ty wiesz najlepiej w jakim masz stanie te siewniki...

Groszek1012    0

Kolego "FINN" siewniki są w stanie b.dobrym zarówno wizualnym jak i technicznym pracowały na małym areale , a chodziło mi o jakieś sugestie co do ceny a nie wycenę końcową. Jak będę miał chwilę to wrzucę fotki. Pozdrawiam

andrejus    157

Przy tym bizonie powinna wisieć karteczka z napisem : UWAGA nie dotykać, świeży lakier

Odpicowany na handel. Moim zdaniem gdy coś jest dobre nie trzeba tego owijać w sreberka żeby sie sprzedało.

Exx    6

bardziej widać ze przód tego bizona jest malowany

nie sadze żeby po 1200 mth na hederze nie było oznak wytarcia farby z ślimaka chociaż

XMK13    365

Sądząc po grubości ramy tego pługa, podejrzewam, że miał on więcej skib i został skrócony. Co do marki to nie mam pojęcia.

Andrzej2311    0

przegladalem lemkeny i i calkiem inne jest mocowanie miedzy wiezyczka a rama moze jakis na licencji lemkena

w lemkenie takiego mocowania nie widzialem

Shogun    17

To jest fortschritt b173, bardzo dobry pług, miałem taki kupować ale trafił się inny bliżej. Co do wagi to dokładnie nie pamiętam ale coś koło 1100kg tylko nie pamiętam czy to nie była przypadkiem tabliczka od 4 skibowego z odkręconym +n najlepiej zadzwonić by zobaczył na tabliczkę a jak niema to można podzwonić po innych aukcjach z ty modelem. A szerokość tego modelu to 35cm na korpus. Twierdzenie że zabiera 1,6m to chyba jakieś majaki, ten model (3+) zabiera ok 110cm max, a nawet jak by miał dokręcone czwarte korpusy to i tak będzie poniżej 150cm. Co do ceny to mi się trafiał za 3700zł do targowania w stanie podobnym, chociaż malowany, ciężko ze zdjęć osądzić.

Edytowano przez Shogun

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?