Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcine    44

czyżby kolega z okolic??? że to od handlarzy z Jamna widze już po zdjęciach :D

Powiedzmy, że z okolic, ale zasadniczo rezyduję w Łodzi :) Często jeżdżę koło tego komisu, w sumie jeden z większych w okolicy z używkami, miałem kilka razy ochotę wstąpić, ale niestety, zawsze mi się spieszyło gdzieś :D

hodowcamlody    31
FINN    988

te rębaki to fajna sprawa, widziałem je w pracy, a odnośnie tej zgrabiarki , to w końcu normalna cena za zgrabiarkę a nie 5-6 tys...

Panowie mam pytanie czy warto kupić tego zetorka http://tablica.pl/i/oferta/zetor-5211-wspomaganie-CID757-ID4STcF.html?code=0e009db0d4 mam na niego ochotę ale niewiem czy warto zna może ktoś tego handlarza i może mi coś powiedzieć na temat tego ciągnika ? A i jeszcze jedno czy ten zetor da radę sobie z rozrzutnikiem 4,5t 2 osiowym z nadstawkami dodam że ursus 360 ma w nim ciężko.

razor275    279

Czy warto, nie wiem, ale to chyba kombajn jednej z użytkowniczek AF dałbym sobie rękę uciąć że to 2 zdjęcie widziałem już w naszej galerii.

Xawier    32

Uważaj bo ciężko było by Ci pisać na klawiaturze jedną ręką... :P

Xawier    32

Ale chyba % dla kolegi na własne ogłoszenie... chociaż nie wiem jak to zinterpretujesz...?

razor275    279

Nigdzie nie napisał że sprzeda czy coś, zapytał się tylko co sądzimy o cenie tego kombajnu także luz.

pawel885    376

Coś mi się wydaje że kiedyś widziałem już to ogłoszenie z identycznym opisem

damianzbr    976

Było na jesieni za prawie 100 tys tak dla ciekawości czy będzie zainteresowanie. A teraz to już na poważnie chcemy go sprzedać gdy już mamy podpisaną umowę z ARiMR.

izydor6280    464

@damianzbr jesli dobry technicznie to cena niska, w podobnych pieniadzach widzialem starsza serie

@ziutek92 goscie sprawadza wedlug mnie zniezle maszyny i w dosc przystepnej cenie

jedz i zobacz, o ile juz jest w kraju

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.